Заміна Манжети Люка у Пральній Машині | Ремонт на дому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна Манжети Люка у Пральній Машині | Ремонт на дому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети люка пральної машини

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

 • Прийом заявки протягом 24 години
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Герметичність дверцят – важлива умова безпечного прання. Якщо манжета люка зношена або пошкоджена, на дисплеї пральної машини з'являється інформація про помилку – жодну програму до заміни цієї деталі запустити не вдасться. Поміняти ущільнювальну гумку варто якнайшвидше – мешканцям Києва та передмістя цю послугу пропонує наш сервісний центр. Щоб запросити майстра з ремонту пральних машин додому, заповніть спеціальну форму або зв'яжіться з менеджером по телефону.

Причини пошкодження манжети

Гумка, що обрамляє люк пральної машини, чутлива до механічного впливу і поступово втрачає пружність. Манжета може зіпсуватися передчасно через:

 • занепаду матеріалу, з якого вона виготовлена;
 • недотримання норм завантаження білизни;
 • попадання в барабан металевих предметів;
 • неакуратного вилучення випраних речей;
 • використання для очищення лимонної кислоти та інших засобів, що розпушують гуму.

Пошкодити кільце ущільнювача дуже просто - досить випрати джинси з незастебнутою блискавкою або залишити в кишені монети, шпильки, гудзики. Полагодити манжету практично неможливо - її не можна склеїти, оскільки під час прання гума розтягується і скорочується. Єдиний спосіб усунути несправність – замінити зношену деталь. У професіонала на виконання цієї процедури йде не більше однієї години. Зауважимо, що фахівці нашого сервісного центру використовують під час ремонту тільки оригінальні комплектуючі.

Як ми працюємо

Щоб ремонтувати вашу побутову техніку швидко та якісно, ми використовуємо простий та ефективний алгоритм роботи: приймаємо та обробляємо заявки, готуємо інструменти та запчастини, відправляємо майстра додому до клієнта. Фахівець проводить діагностику агрегату, виявляє причини збою та усуває неполадки. Якщо ви виявили розрив або пошкодження манжети пральної машини, повідомте про це нашого менеджера, і співробітник сервісного центру приїде до вас вже через пів години незалежно від того, в якому районі Києва чи передмістя ви проживаєте. Після ремонту установки майстер надасть вам гарантійний талон (термін зобов'язання - від 3-х до 12-ти місяців). Наші фахівці працюють на совість, тому навіть після закінчення цього періоду машинка буде прати як нова. Онлайн-заявки та дзвінки приймаємо щодня – звертайтесь у будь-який зручний для вас час.

Заміна манжети люка пральної машини у Києві

Ущільнювальна манжета для пральної машини забезпечує герметичність бака. Завдяки їй вода з бака під час прання не виливається назовні через дверцята. Але з різних причин іноді потрібна заміна гумки в пральній машині. Зазвичай ремонт манжети пральної машини це лише тимчасовий захід, оскільки клеєна манжета все одно прослужить недовго.

Багато хто намагається самостійно замінити ущільнювач. Знімають хомут манжети пральної машини та сам ущільнювач, але встановлена нова манжета все одно пропускає воду, утворюючи калюжу біля пралки. Тому краще відразу звернутися до фахівців, тим більше, що ціна манжети на пральну машину разом з установкою не така вже й висока.

Чому манжета для пральної машини почала пропускати воду

Зазвичай манжета починає втрачати пружність через природні причини лише після десяти років інтенсивної експлуатації. Але часто, через неправильні дії власників, ремонт гумки пральної машини доводиться виконувати набагато раніше. Найбільш поширеними причинами передчасного зношування є:

 • часте завантаження надмірної кількості речей (перевантаження барабана);
 • попадання в барабан різних металевих дрібних предметів;
 • недбале вилучення з барабана випраної білизни;
 • використання для очищення барабана лимонної кислоти та інших хімічних засобів, здатних розпушувати гуму.

Але найчастіша причина – механічні пошкодження, які можуть бути викликані залишеними в кишені монетами чи шпильками, чи незастібнутою блискавкою. Багато “народних умільців” рекомендують зняти манжету пральної машини та заклеїти місце пошкодження. Але такий “ремонт” – це ненадовго, тому що під час прання манжета перебуває у постійному русі, розтягуючись та скорочуючись. Тому оптимальний вихід – заміна гуми в пральній машині.

Як швидко і недорого поміняти гумку на пральній машині

Багато хто користується послугами домашніх майстрів з однієї причини - пральку потрібно вести в майстерню, а це створює додаткові незручності. Тим більше, що доводиться ті кілька днів, які вона проведе у майстерні, прати вручну.

Ми пропонуємо послуги нового покоління – ремонт будь-якої побутової техніки вдома. Достатньо по телефону або на нашому сайті зробити заявку і, незалежно від того, в якому районі Києва ви проживаєте, майстер приїде в зручний для вас час. Він одразу ж проведе детальну діагностику, визначить несправність та усуне її.

Якщо ви виявили, що необхідна заміна гуми на пральній машині, повідомте про це при оформленні виклику. На усунення несправності не піде більше як годину і після цього ви можете знову користуватися своєю домашньою помічницею. На всі роботи ми надаємо тривалу реальну гарантію.

Ознаки деформації манжети

Зазвичай у пральних машинах більшості виробників не передбачений код помилки, за яким можна визначити, що виникла несправність у гумі ущільнювача барабана. Тому судити про несправність манжети можна лише за зовнішніми ознаками. Головні з них:

 • підтікання води з-під завантажувального люка під час прання;
 • утворення калюжі спереду машини (при значному розриві гумової прокладки).

Якщо ви виявили будь-яку з цих ознак, одразу ж відключіть пральну машину від електромережі, перекрийте водопровідний кран і викличте майстра, оскільки подальша експлуатація з таким ушкодженням небезпечна.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки