Ремонт пральних машин ᐉ Оболонь (Київ) | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт пральних машин ᐉ Оболонь (Київ) | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Оболонь

Ремонт
від 300 грн

 • Прийом заявки протягом години
 • Виїзд майстра до Оболонського району
 • Діагностика безкоштовна
 • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Якщо ви проживаєте в Оболонському районі Києва, і у вас зламалася пральна машина, не витрачайте час на пошук майстра з оголошень. Замовляйте ремонт вдома в нашому сервісному центрі. Ви будете приємно здивовані швидкістю та якістю обслуговування техніки.

Приблизні ціни на ремонт пральних машин вказані в прайс-листі. Щоб дізнатися інформацію про можливі поломки, можна скористатись онлайн-діагностикою на цьому сайті. Введіть марку прання, виберіть зі списку вік техніки та ознаку поломки, і система видасть можливі варіанти несправностей, а також вартість їх усунення. Точну ціну озвучить майстер після того, як виконає справжню діагностику.

Що може зламатися і як визначити неполадку

Пральна машинка-автомат – технічно складний пристрій, робота всіх елементів, в якому знаходиться під контролем електронного модуля. Існує не один десяток ознак поломок. Ось основні з них:

 • пральна машина не включається або не перемикає режими;
 • не віджимає або стирає безупинно;
 • на зливає, не набирає або не гріє воду;
 • втрачає потужність;
 • протікає;
 • гуде та вібрує при віджимі;
 • не обертає барабан.

Визначити причину відразу може навіть досвідчений спеціаліст. Зазвичай майстер виділяє кілька виконавчих елементів, які в тому чи іншому випадку перебувають під підозрою, та перевіряє їх один за одним. Так, якщо пральна машина не зливає воду, підлягають перевірці: зливний фільтр, патрубок, помпа, пресостат і модуль управління. Якщо протікає, перевіряються манжета, патрубки, дозатор та фільтр. Чи не гріється вода? Потрібний ремонт або заміна ТЕНу, датчика рівня або модуля управління. Наші майстри обов'язково виконують діагностику, яка дозволяє точно визначити причину несправності. В результаті навіть найскладніший ремонт вдається виконати швидше, ніж за 24 години. Усунення дрібних неполадок взагалі займає всього 15-20 хвилин.

Які запчастини ми використовуємо

У більшості випадків, ремонт пральної машини, доводиться міняти комплектуючі, що вийшли з ладу. Безперебійна робота прання багато в чому залежить від надійності встановлених запчастин. У своїй роботі ми застосовуємо лише нові оригінальні вузли та деталі, які заздалегідь закуповуємо на склад. На ремонт прання надається гарантія від 3 до 12 місяців. Затримок через відсутність запчастин не буде. Ми встигаємо оперативно реагувати на усі заявки від мешканців Оболонського району.

Ремонт пральних машин має бути не лише якісним, а й швидким – це важливий фактор для мешканців Києва. До нашого сервісного центру звертаються з різних районів Столиці, включаючи Оболонський. І ми з радістю допомагаємо повернути зламану стиралку до життя – для цього майстри використовують нові брендові комплектуючі. Жодних вживаних запчастин – це головний принцип професійного обслуговування пральної техніки.

На жаль, не всі київські майстерні обіцяють високу якість комплектуючих, що використовуються, в результаті дуже високий відсоток гарантійних випадків. Використана раніше деталь швидше виходить з ладу і служить не так ефективно, тому усунена поломка незабаром проявляється знову. Ми ж, як надійний сервіс пральних машин, гарантуємо: при заміні зношених вузлів будуть встановлені нові комплектуючі, що відповідають бренду техніки.

Звичайно, це теж не захищає від повторних несправностей на 100%. Наш СЦ усвідомлює відповідальність перед клієнтом та у будь-якому випадку видає тривалу гарантію. Документ може діяти від 3 до 12 місяців – точний термін визначає майстер безпосередньо після діагностики прання. У нашій гарантії докладно описуються умови гарантійного обслуговування, за яких ремонт вважається безкоштовним. Майстерня надає документи на фірмові запчастини. Як сервіс можете не сумніватися!

Приїдемо додому протягом 24 годин!

Ми займаємося обслуговуванням пральних машин вдома та готові вислати майстра на будь-яку адресу в Оболонському районі. Якщо ви замовляєте терміновий ремонт прання, спеціаліст прибуває максимально оперативно, наскільки дозволяє завантаженість сервіс-центру. Але за будь-якого розкладу кожен замовник отримує справну стиралку протягом доби з моменту звернення!

При цьому не має значення, де саме ви живете: мобільні майстри працюють на Оболоні та в ДВС, Петрівці, Куринівці, Пущі-Водиці. Кияни з Мінського та Вишгородського масивів теж можуть зателефонувати нам та викликати спеціаліста додому. Наш сервіс-центр постійно розширює географію обслуговування, щоб поповнити перелік постійних клієнтів. Телефонуйте чи залишайте заявку на сайті – консультант підбере оптимальний час для ремонту в Оболонському районі.

Менеджери, як і майстри, працюють без вихідних – ви маєте можливість призначити сервіс на максимально зручний термін. Ми прагнемо створити гранично комфортні умови співпраці для всіх бажаючих. Саме тому ті, кому ми вже ремонтували пральну машину раніше, за необхідності знову звертаються до нашої майстерні.

Чому стиралка ламається або як попередити поломку

Фахівці зазначають, що найчастіше у поломці пральної техніки винен сам господар. Згадайте, можливо, ви часто перевантажуєте барабан, намагаючись випрати якнайбільше речей за раз. Або не встановили захисний автомат/стабілізатор напруги, який захищає машину від перепадів в електромережі. Дбайливо поводитися з технікою, дотримуватися всіх норм експлуатації повинен кожен користувач. Інакше швидких поломок не уникнути. Ще одна з частих помилок – встановлення пральної машини на нерівній поверхні або поблизу джерела тепла.

Не заощаджуйте на правильному монтажі та профілактиці прання – викликайте спеціаліста. Ці послуги пропонуються в нашому СЦ за вигідними цінами і точно коштують менше, ніж повноцінний ремонт.

Є й інший поширений чинник – природне зношування вузлів. Якщо ваша техніка почала працювати голосніше, ніж зазвичай, гуде, вібрує - швидше за все, зносилися підшипники або амортизатори. У разі протікання насамперед перевіряють герметичність люка, нерідко причиною є псування манжети. Ці та інші проблеми вимагають негайного професійного втручання!

Ціни на ремонт пральних машин (Оболонський район):

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Не гріє пральна машина
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 380 грн
Не вмикається пральна машина
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Пральна машина вібрує
Встановлення нових амортизаторів
від 450 грн
Пральна машина не зливає воду
Зливний насос
від 350 грн
Пральна машина не віджимає
Ремонт двигуна
від 450 грн
Шумить пральна машина
Проблема із підшипниковим вузлом
від 850 грн

Готові викликати
майстра ?

Оформити заявку та викликати майстра в будь-який район Києва  Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Святошинський, додому можна по одному із вказаних телефонів.

 

Отримати безкоштовну консультацію
0,0884 s
50
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані