Ремонт термостата холодильника вдома в Києві та передмістях - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт термостата холодильника вдома в Києві та передмістях - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Зламався термостат у холодильнику? Полагодимо за дві секунди!

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Збереження необхідної температури у холодильнику – найголовніша функція. Коли з якихось причин цей процес порушується, насамперед варто перевірити термостат, швидше за все, необхідний його ремонт чи заміна. Наші фахівці впораються із цим завданням на високому рівні та нададуть гарантію на свої роботи.

Що таке термостат: принцип його роботи

Для підтримання заданої температури в камері холодильника потрібний терморегулятор. Принцип його функціонування є досить простим. Термостат – це реле, з одного боку якого розташовується герметична трубка з фреоном (холодоагентом), а з іншого – електроланцюги, з їх допомогою виконується керування компресором.

При правильній роботі холодильника можна чути, як він періодично вмикається та вимикається – це працює компресор. У момент нагнітання необхідної температури в камері він функціонує, знижуючи тиск у капілярній трубці з фреоном, а коли її досягнуто – відключається. Через деякий час все повторюється заново. Якщо температура в холодильнику починає підвищуватись, компресор знову починає працювати і охолоджувати повітря до потрібного показника.

Коли система терморегуляції дає збій, це можна визначити за деякими ознаками:

  • компресор працює постійно;
  • в холодильнику дуже низька температура (крижана кірка);
  • компресор не вмикається (агрегат підтікає).

При перших симптомах звертайтеся в наш сервісний центр, тут полагодити або замінити термостат можна швидко і надійно. Ми надаємо клієнтам нові запчастини від виробника, щоб повністю виключити можливість вторинної несправності.

Декілька причин стати нашими клієнтами

Замінити термостат може практично будь-який майстер. Але чи варто ризикувати якістю деталі та роботою всього холодильника через некомпетентного фахівця? Багато приватних сервісних центрів нічим не зобов'язані перед клієнтом і не несуть відповідальності за подальшу роботу пристрою після заміни термостата. На цьому тлі деякі майстри почали скористатися становищем, економити на якості деталей і завищувати ціни на ремонт. Замовляючи наші послуги, ви перестрахування себе від подібних ситуацій. Ми прагнемо якості, а не кількості, тому що визнання клієнтів – найкраща винагорода. У нас ви отримаєте гарантію до 1-го року на всі послуги, які виконувались при заміні термостата, а приблизну ціну на ремонт холодильника ви можете побачити на сайті.

Інформаційна підтримка здійснюється за телефоном. Контакти можна знайти у відповідному розділі.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки