Заміна ТЕНа в посудомийній машині - замовити в майстерні nadomu.kiev.ua - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ТЕНа в посудомийній машині - замовити в майстерні nadomu.kiev.ua - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Сталася поломка ТЕНа посудомийки? Полагодимо техніку вдома!

Поломка ТЕНа посудомийної машини не дає змоги якісно мити посуд - несправний елемент необхідно терміново замінити. Замовляйте заміну нагрівача в сервісному центрі "Ремонт на дому", наші досвідчені майстри швидко повернуть посудомийку до ладу. Обслуговування техніки можливе вже сьогодні.

Замовити заміну ТЕНа посудомийної машини жителі Києва та передмістя можуть за телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті майстерні. Заявки обробляються максимально швидко і відразу ж передаються в роботу. Майстер зможе поміняти ТЕН цього ж дня, у зручний для вас час.

Заміна або ремонт?

Трубчастий електронагрівач працює в інтенсивному режимі і виходить з ладу переважно через неякісну воду або накип. Ремонт ТЕНа зазвичай недоцільний, потрібна його повна заміна. А ось продовжити життя нагрівального елементу власники посудомийок можуть досить легко. Для цього необхідно дотримуватися певних правил догляду за технікою. Після ремонту вашої посудомийної машини фахівець нашого сервіс-центру розповість, як це робиться.

Заміна ТЕНа посудомийної машини проводиться вдома, що зручно і вигідно, оскільки вам не доведеться витрачати час і гроші на доставку важкого пристрою в майстерню і назад. У розпорядженні наших майстрів є все необхідне для усунення будь-яких неполадок посудомийок на місці.

Іноді одні й ті самі симптоми поломки є наслідком виходу з ладу абсолютно різних вузлів і деталей. Наприклад, відсутність нагріву води може відбуватися через неполадки модуля управління або термостата. Майстри нашого сервіс-центру в обов'язковому порядку проводять діагностику, щоб точно виявити несправний вузол. Такий підхід дає змогу уникнути помилок у роботі й істотно прискорити ремонт посудомийної машини. Навіть найсерйозніші поломки усуваються швидше, ніж за 24 години.

Тільки надійні комплектуючі!

Якщо діагностика покаже, що ТЕН необхідно замінити, ми підберемо для вашої посудомийки "рідний" нагрівач. Встановлення нових оригінальних комплектуючих дає нам упевненість у високій якості проведеного ремонту. На обслуговування обладнання та встановлені нагрівачі надається гарантія і видається відповідний сертифікат.

Розцінки на усунення типових несправностей посудомийок вказані в прайс-листі на сайті майстерні. Вартість заміни ТЕНа вашої посудомийної машини залежить від її моделі та відсутності інших поломок. Виклик майстра і діагностика пристрою при його подальшому ремонті - безкоштовні.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Ірпінь
Оболонський район
Буча
Печерський район
Вишневе
Подільський район
Бровари
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Дніпровський район
Ірпінь
Буча
Вішневе
Бровари
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки