ᐉ Ремонт холодильників Siemens вдома в Києві — Майстри з ремонту та обслуговування холодильників Сіменс - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Siemens вдома в Києві — Майстри з ремонту та обслуговування холодильників Сіменс - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Siemens (Сіменс) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

До послуг нашого сервісного центру входить оперативний та якісний ремонт холодильників Siemens вдома у клієнтів у будь-якому районі Києва чи області. Щоб відремонтувати одно- або двокамерний холодильник бренду Сіменс, ми використовуємо тільки сучасне обладнання, а якщо в ході ремонтних робіт виникає необхідність заміни деталей, що вийшли з ладу - встановлюємо нові оригінальні запчастини. У нас працюють тільки досвідчені фахівці, тому їм під силу швидко (максимум протягом 24 годин) полагодити будь-яку модель холодильника Siemens незалежно від характеру несправності. Виїзд спеціаліста додому – безпосередньо в день звернення до нашого СЦ «Ремонт на дому».

Найчастіші коди помилок сучасних холодильників ТМ Сіменс

Багато сучасних моделей холодильників Siemens оснащені цифровим дисплеєм, на який при виникненні певних несправностей виводяться відповідні коди помилок. Знаючи, що означає той чи інший код, можна спростити процес діагностування поломок техніки:

  • Е1 – виникає при збої температурного режиму в холодильній камері, найчастіше причина цього криється у виході з ладу термодатчика, а також зношуванні гумки ущільнювача на дверцятах, через що порушується герметичність;
  • Е2 – сигнал у тому, що потрібно поміняти саме термодатчик;
  • Е3 - з'являється при зростанні температури в морозильній камері, подібне відбувається при некоректній роботі сенсора конденсатора;
  • E4 - вищезгаданий сенсор вийшов з ладу і потребує термінового ремонту або заміни.

За відсутності будь-яких кодів помилок у поєднанні з погіршенням працездатності холодильника Siemens з ладу міг вийти електронний модуль управління. Навіть якщо ви точно встановили причину поломки холодильного обладнання – не намагайтеся її усунути самотужки, тому що це може призвести до повного виходу приладу без можливості його відновлення в майбутньому.

Чому вам варто звернутися за допомогою до нас

Ми виробляємо обслуговування та ремонт холодильників Сіменс тільки вдома у клієнтів. А тому вам не доведеться самотужки везти громіздкий агрегат у майстерню і після його забирати. Щодо вартості проведення робіт у нашому СЦ «Ремонт на дому» ціни найбільш популярних послуг вказані в прайс-листі, і можемо відзначити – ми прихильники лояльної цінової політики.

Графік роботи нашого СЦ – з понеділка до неділі, з 8 ранку до 9 вечора. Для подання заявки на виклик спеціаліста можна заповнити спеціальну форму на сайті або просто зателефонувати нам.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки