ᐉ Ремонт холодильників Арістон вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників Ariston - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Арістон вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників Ariston - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Ariston (Аристон) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Виникла необхідність відремонтувати холодильник Ariston, але не знаєте, до кого звернутися? Довірте ремонт кваліфікованим спеціалістам нашого сервісного центру. Ми пропонуємо сучасний рівень сервісу, оперативність, надійність та якість усіх виконаних послуг.

Сьогодні холодильник – це один із найважливіших побутових приладів у кожному будинку, а його поломка обіцяє господарям масу клопоту та незручностей, пов'язаних зі зберіганням продуктів харчування. Саме тому при виникненні перших ознак несправності слід відразу звертатися за допомогою до тямущих фахівців.

Типові несправності та причини їх виникнення

Холодильники виробництва компанії Ariston вже багато років справно служать на вітчизняних кухнях, але, як і будь-яка інша побутова техніка, потребують своєчасного обслуговування та грамотного ремонту. Власники часто звертаються до нашого сервісного центру з проблемами наступного характеру:

  • холодильник переморожує продукти, але в стінках морозильної камери утворюється багато льоду;
  • пристрій видає сторонні шуми, сильно вібрує;
  • безупинно працює компресор;
  • дрібні поломки ручок, петель та гумового ущільнювача дверцят.

Однією з найпоширеніших причин, з якої виникає більша частина перелічених вище неполадок, є неакуратне поводження і недотримання рекомендацій з експлуатації. Наприклад, установка приладу впритул до стіни, поруч з обігрівачем або батареєю опалення, також розміщення гарячого посуду в холодильній камері порушують температурний режим, що призводить до додаткових навантажень на мотор-компресор.

Також часто дає збій або виходить з ладу електроніка блоку управління, що не витримує різких стрибків напруги. В цьому випадку ремонт полягає у перепрограмуванні блоку або повній заміні на оригінальний аналог (у нас на складі є всі комплектуючі для пристроїв від Ariston).

Якісний ремонт у найкоротший термін

Всі роботи проводяться виключно вдома у клієнта, що дозволяє суттєво заощадити час та виключити зайві грошові витрати. У розпорядженні наших майстрів сучасне діагностичне обладнання, а також оригінальні запчастини та комплектуючі, що гарантують довговічність агрегату та надійність наданих послуг. Крім того, вас порадує оперативність та офіційна гарантія. Замовте послугу по телефону або надішліть заявку на електронну поштову скриньку.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки