ᐉ Ремонт холодильників Zanussi вдома в Києві — Ремонт та обслуговування холодильників Зануссі - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Zanussi вдома в Києві — Ремонт та обслуговування холодильників Зануссі - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Zanussi (Зануссі) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо вам терміново потрібен ремонт холодильників Zanussi вдома — звертайтесь до нашого сервісного центру, ми працюємо по всій території Києва та області. Майстер СЦ прибуде за вказаною адресою безпосередньо в день звернення, а потім здійснить діагностику, оперативно усуне усі виявлені неполадки та видасть гарантійний документ терміном дії від 3 до 12 місяців.

До речі, самі ремонтні роботи займуть від 15 хвилин до доби – точний час залежить від рівня складності поломки та способу її усунення (одна річ почистити капілярну трубку та зовсім інше – замінити холодоагент). Дізнатися попередню вартість робіт ви можете, ознайомившись із прайс-листом, де вказано ціни найпоширеніших послуг з відновлення працездатності холодильних агрегатів ТМ Zanussi. Або зателефонуйте нашому менеджеру - він надасть усю необхідну інформацію.

Коли треба полагодити холодильне обладнання невідкладно

Радимо вам не зволікати зі зверненням до нашого сервісного центру, якщо ви виявили неполадки такого роду:

  • дверцята холодильника закриваються нещільно, через що в камеру проникає тепле повітря і компресор змушений працювати в більш інтенсивному режимі - швидше за все, потрібно замінити гуму ущільнювача на двері;
  • обладнання занадто сильно або слабо морозить - ймовірно, з ладу вийшов термостат або стався витік фреону;
  • на стінках морозильної та холодильної камер через дуже невеликі проміжки часу утворюється снігова «шуба» – з великою часткою ймовірності буде діагностовано збої в роботі термостата;
  • під корпусом агрегату з'являється вода – у разі необхідно перевірити стан дренажної трубки і місткості для випаровування вологи.

Незалежно від характеру проблеми не варто намагатися відремонтувати холодильник Zanussi самотужки, тому що результат може виявитися невтішним: прилад взагалі вийде з ладу.

Що пропонуємо ми – СЦ «Ремонт на дому»

Викликавши додому спеціаліста нашого сервісного центру для ремонту холодильника Зануссі, ви можете бути повністю впевнені в ефективності та якості робіт, тому що ми цінуємо свою репутацію і відповідально підходимо до виконання навіть дрібних замовлень. Якщо в ході ремонтних робіт виникає потреба в заміні окремих деталей, що не підлягають відновленню, ми використовуємо тільки нові оригінальні запчастини. Такий підхід суттєво продовжує термін служби відновленого агрегату.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки