ᐉ Ремонт холодильників Zanussi вдома в Києві — Ремонт та обслуговування холодильників Зануссі - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Zanussi вдома в Києві — Ремонт та обслуговування холодильників Зануссі - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Zanussi (Зануссі) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо вам терміново потрібен ремонт холодильників Zanussi вдома — звертайтесь до нашого сервісного центру, ми працюємо по всій території Києва та області. Майстер СЦ прибуде за вказаною адресою безпосередньо в день звернення, а потім здійснить діагностику, оперативно усуне усі виявлені неполадки та видасть гарантійний документ терміном дії від 3 до 12 місяців.

До речі, самі ремонтні роботи займуть від 15 хвилин до доби – точний час залежить від рівня складності поломки та способу її усунення (одна річ почистити капілярну трубку та зовсім інше – замінити холодоагент). Дізнатися попередню вартість робіт ви можете, ознайомившись із прайс-листом, де вказано ціни найпоширеніших послуг з відновлення працездатності холодильних агрегатів ТМ Zanussi. Або зателефонуйте нашому менеджеру - він надасть усю необхідну інформацію.

Коли треба полагодити холодильне обладнання невідкладно

Радимо вам не зволікати з зверненням до нашого сервісного центру, якщо ви виявили неполадки такого роду:

  • дверцята холодильника закриваються нещільно, через що в камеру проникає тепле повітря і компресор змушений працювати в більш інтенсивному режимі - швидше за все, потрібно замінити гуму ущільнювача на двері;
  • обладнання занадто сильно або слабо морозить - ймовірно, з ладу вийшов термостат або стався витік фреону;
  • на стінках морозильної та холодильної камер через дуже невеликі проміжки часу утворюється снігова «шуба» – з великою часткою ймовірності буде діагностовано збої в роботі термостата;
  • під корпусом агрегату з'являється вода – у разі необхідно перевірити стан дренажної трубки і ємності для випаровування вологи.

Незалежно від характеру проблеми не варто намагатися відремонтувати холодильник Zanussi самотужки, тому що результат може виявитися невтішним: прилад взагалі вийде з ладу.

Що пропонуємо ми – СЦ «Ремонт на дому»

Викликавши додому спеціаліста нашого сервісного центру для ремонту холодильника Зануссі, ви можете бути повністю впевнені в ефективності та якості робіт, тому що ми цінуємо свою репутацію і відповідально підходимо до виконання навіть дрібних замовлень. Якщо в ході ремонтних робіт виникає потреба в заміні окремих деталей, що не підлягають відновленню, ми використовуємо тільки нові оригінальні запчастини. Такий підхід суттєво продовжує термін служби відновленого агрегату.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1170 s
127
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані