ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів (АГВ) в Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів (АГВ) в Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та налаштування газових котлів АГВ у Києві

Ремонт
від 600 грн

  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Газові котли дуже популярні там, де немає централізованого опалення. Устаткування використовується для отримання тепла, а також нагрівання води для господарських потреб. У Києві та передмістях вони зазвичай встановлюються у приватних будинках. Прилади, в яких згоряє природний газ, є пожежо- та вибухонебезпечними. Тому їх установкою та обслуговуванням мають займатися спеціалісти з відповідним рівнем допуску. У разі поломки газового котла сім'я ризикує залишитися без тепла. Логічним вирішенням проблеми стане виклик майстра додому.

Часті несправності

За своїми функціональними можливостями розрізняють одноконтурні та двоконтурні АГВ (апарати газові водонагрівальні). Залежно від місця встановлення, прилади бувають настінними та підлоговими. Одноконтурні котли розраховані на забезпечення опалення, а двоконтурні дають одночасно тепло і гарячу воду. За статистикою СЦ «Ремонт на дому», найчастіше люди звертаються із такою проблемою: котел не запалюється (особливо після тривалої перерви в експлуатації). Можливі причини: немає подачі газу або підключення до електрики, закрито витяжку, згоріли запобіжники.

Без точних знань конструкції та принципу роботи газового казана складно виявити несправність. Для діагностики та ремонту АГВ краще оформити виклик майстра додому. Інші поломки проявляються таким чином:

  • котел вмикається, потім відключається і не запускається повторно (причини: несправність насоса або термостата, повітряна пробка в батареях);
  • полум'я часто тухне (стороння предмет або велика кількість нагару у витяжці);
  • швидко падає тиск (мало води у розширювальному бачку або витік у системі опалення);
  • котел працює, але батареї дають мало тепла (накип у теплообміннику);
  • шум і свист при запуску (дефіцит води у системі або накип).

Якщо газовий котел почав працювати гамірно, не варто ігнорувати проблему. Зверніться до сервісного центру «Ремонт на дому», ми виконаємо будь-який ремонт та технічне обслуговування.

Кваліфіковані спеціалісти

Наша майстерня вже понад 12 років працює у Києві, надаючи клієнтам високий рівень сервісу. Співробітники мають профільну технічну освіту, всі відповідні допуски та великий досвід у сфері ремонту газового обладнання. Майстри займаються обслуговуванням двоконтурних, одноконтурних, підлогових та настінних котлів. Вони впораються з будь-якою роботою, включаючи чищення вапняних відкладень та заміну води у системі опалення. Фахівці не рекомендують використовувати водопровідну воду, оскільки вона занадто жорстка і провокує утворення накипу.

Чому кияни обирають СЦ «Ремонт на дому»?

Ми є однією з найстаріших майстерень у місті, якій довіряють клієнти. Демократична вартість наших послуг пояснюється низькими витратами на рекламу, продуманою логістикою та власною базою комплектуючих. У процесі діагностики та ремонту газових котлів використовується сучасне обладнання та оригінальні запчастини. На всі види робіт видається письмова гарантія на спеціальному бланку. Про високий рівень сервісу свідчать численні відгуки. Майстри відрізняються ввічливістю та пунктуальністю, вони з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Що робити, якщо не працює АГВ?

При виникненні проблем із газовим котлом краще відразу відключити його від електрики та перекрити подачу палива. Щоб дізнатися про приблизну вартість ремонту або обслуговування, зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами. Співробітники сервісного центру «Ремонт на дому» працюють для вас без вихідних, з 8:00 до 21:00. Заміна несправних деталей здійснюється у вашому присутності. Майстри виїжджають у всі райони Києва та прилеглі населені пункти.

Ціна на ремонт газових котлів

Проблема
Ймовірна причина поломки
Диагностика
Бесплатно в случае ремонта
Бесплатная
Вызов мастера
Бесплатно в случае ремонта
от 250 грн
Не зажигает пьезоэлемент
Восстановление, замена пьезо
от 420 грн
Пьезо щелкает, но не зажигает
Ремонт, замена блока поджига
от 480 грн
Не включается
Восстановление блока управления
от 550 грн
Не держит пламя
Ремонт системы газ контроля
от 480 грн
Нет подачи газа
Замена крана
от 480 грн
Не зажигается горелка
Замена мембраны
от 450 грн
Готові викликати
майстра ?
Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1215 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані