ᐉ Ремонт та встановлення витяжок на кухню та у ванну (Київ) | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та встановлення витяжок на кухню та у ванну (Київ) | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт та чищення витяжок у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Кухонні витяжки виконують важливу функцію – очищають повітря від випаровувань та специфічних запахів, що утворюються під час приготування їжі. Якщо сталася поломка приладу, забруднене повітря залишається у приміщенні, порушуючи звичний комфорт. Щоб швидко полагодити обладнання, запрошують майстри сервісного центру, тому що для того, щоб розібратися в конструкції цього приладу, самостійно знадобиться багато часу

Часті несправності кухонних витяжок

Поломки кухонних витяжок часто виникають через неправильну установку, порушення правил експлуатації та несвоєчасне чищення жироуловлювального фільтра. Також пошкодження електричних деталей можуть спричинити нестабільність напруги та природний знос. Про те що необхідно полагодити витяжку на кухні можна судити з:

  • Не працює підсвічування. Якщо джерелом освітлення є лампа розжарювання, її заміну можна зробити самостійно. Для ремонту блоку перемикачів або світлодіодного підсвічування запросіть фахівці сервісного центру.
  • Зниження потужності вентилятора. Переконайтеся в чистоті жироуловлювача. Його очищення рекомендується проводити не рідше одного разу на місяць (залежно від інтенсивності експлуатації приладів на кухні). У рециркуляційних моделях у витяжці встановлено вугільний фільтр, його заміна виконується не менше двох разів на рік. Якщо прохідність повітря через фільтри не порушена, замовте виклик майстра для діагностування та ремонту двигуна.
  • Відсутність реакції на перемикачі панелі керування. Можливо, у перемикачі потрапив жир. Для чищення або заміни блоку перемикачів потрібний виклик майстра.
  • Сильний шум під час роботи. Можливо зносилися втулки (підшипники) електродвигуна. Іноді шум пов'язаний з роботою двигуна з підвищеним навантаженням через забиту зовнішню вентиляційну систему.

Щоб продовжити термін служби витяжки, уникайте її роботи безпосередньо над відкритим вогнем конфорок і не забувайте увімкнути вентилятор під час утворення сильних потоків жирного повітря від плити.

У разі появи перших ознак несправності необхідно викликати майстра. Подальше використання несправної витяжки призведе до її повного виходу з ладу і знадобиться покупка та встановлення нового побутового приладу, ціна якого набагато вища за вартість ремонту.

Куди звернутися при поломці витяжки у Києві

СЦ «Ремонт на дому» пропонує якісний монтаж та ремонт кухонних витяжок будинку у власників у Києві та більшості передмість. Для виклику майстра не потрібно їхати до офісу майстерні або везти туди витяжку самостійно – зв'яжіться з диспетчером та оформіть заявку на виїзд. Майстер приїде у погоджений вами час, з необхідними витратними матеріалами, запчастинами та діагностичною апаратурою.

Ціни на ремонт вдома не відрізняються від вартості послуг під час ремонту в майстерні та не залежить від місця вашого проживання. Монтаж обладнання виконується за технологічними картами з використанням рекомендованих виробником розхідників. На всі роботи надається довготривала гарантія. Замовляйте ремонт та монтаж обладнання у СЦ «Ремонт на дому». У нас завжди є вільні майстри, і ми працюємо у вихідні!

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1140 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані