ᐉ Ремонт пилососів на дому в Києві — Виклик майстра з ремонту та обслуговування пилососів - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пилососів на дому в Києві — Виклик майстра з ремонту та обслуговування пилососів - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пилососів у Києві

Ремонт
від 400 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Сучасні електропилососи допомагають впоратися з різними забрудненнями та є повноцінними помічниками при збиранні. У разі поломки, не намагайтеся виконати ремонт самостійно, оскільки не знаючи особливостей конструкції пилососа, можна пошкодити справні деталі. Щоб відремонтувати побутовий пилосос, звертайтеся до сервісного центру.

Причини поломки пилососів

Вихід побутового приладу з ладу, крім природного зносу, зазвичай пов'язані з неправильним використанням чи зовнішніми втручаннями. Найчастішими причинами є:

  • Перевантаження системи всмоктування повітря. Таку ситуацію викликає переповнений контейнер для сміття, забруднений фільтр або потрапив у шланг сторонній предмет. Через підвищене навантаження електродвигун перегрівається і може зашкодити.
  • Попадання на елементи двигуна та на лопаті турбіни вологи. Це може призвести до замикання між обмотками електродвигуна та надмірного накопичення ущільненого пилу на лопатях, що веде до дисбалансу.
  • Різкі перепади напруги. Нестабільність в електромережі призводить до порушень у роботі електродвигуна та його поломки.
  • Механічні пошкодження зовнішніх елементів приладу (вимикача електроживлення, шланга, насадок).

Зовні несправності можуть бути неможливістю регулювання потужності забору пилу, відсутністю подачі води (у миючих моделях), а також відсутністю або слабким всмоктуванням. У разі виявлення будь-якого з цих “симптомів” звертайтеся до сервісного центру «Ремонт на дому». Наші майстри виконують ремонт електропилососів у всіх районах Києва, включаючи Позняки, Оболонь та Троєщину. Вам не доведеться шукати найближчу майстерню та везти туди зламаний побутовий пилосос. Оформіть у диспетчера виклик майстра додому, і він приїде до вас у зручний час із інструментом, діагностичним обладнанням та запчастинами.

Як не помилитись при виборі майстра

Щоб полагодити пилосос, власники часто запрошують знайомих електриків або "універсальних фахівців" із сусіднього будинку. Вони пропонують невисоку вартість, встановлюючи китайські запчастини і не обтяжуючи себе будь-якими зобов'язаннями перед клієнтом. У разі повторної поломки доведеться знову оплатити ремонт повністю, тому вигідніше замовити виклик офіційного майстра додому або звернутися до майстерні.

У СЦ «Ремонт на дому» для заміни використовуються лише оригінальні запчастини. На всі роботи та встановлені деталі надається повна гарантія. Якщо зламався електропилосос, ви можете замовити виїзд бригади до будь-якої точки Києва: на Позняки, Оболонь або Троєщину. При цьому умови обслуговування та ціни будуть однакові для всіх районів столиці.

Ми готові відповісти на всі питання обслуговування або використання електропилососів, а при необхідності – виконати ремонт обладнання. Наш СЦ відновлює працездатність пилососів незалежно від стану, виробника, моделі або року випуску. У нас завжди є потрібні запчастини, а час очікування візиту бригади не перевищує однієї доби. Ми працюємо у вихідні та святкові дні, за тієї ж вартості замовлення.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1133 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані