ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Junkers — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Юнкерс по Києву - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Junkers — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Юнкерс по Києву - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових котлів Junkers (Юнкерс)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Несправності в роботі газового опалювального обладнання можуть завдати маси незручностей його власникам, а також створити реальну загрозу життю та здоров'ю мешканців, тому мають оперативно усуватися досвідченими фахівцями. Наш сервісний центр здійснює якісний та недорогий ремонт газових котлів Junkers у Києві та області, вдома та з наданням фірмової гарантії на всі виконані послуги.

Гарантовано впораємося з будь-якою проблемою

Несправності, що виникають у процесі експлуатації газових котлів марки Junkers, можуть бути спричинені факторами як зовнішнього, так і внутрішнього характеру. У першому випадку на справну роботу обладнання впливають жорстка водопровідна вода та перепади напруги, що виникають у мережі електроживлення. У другому ж, основною причиною проблем є ігнорування власниками рекомендацій з експлуатації, невчасне обслуговування та догляд. Найчастіше нашим майстрам доводиться мати справу з такими несправностями:

  • падіння тиску у системі;
  • полум'я не запалюється або постійно згасає;
  • спрацьовує система автоматичного захисту;
  • пропала іскра.

У будь-якому з вищеперелічених випадків, точний «діагноз» здатний встановити лише досвідчений, досвідчений фахівець. Ніколи не намагайтеся відремонтувати газовий котел самостійно, не володіючи необхідними знаннями, практичними навичками та досвідом. Подібне втручання може закінчитися, як мінімум, ще серйознішою поломкою, а також створити загрозу здоров'ю. Тому, з появою перших ознак поломки, рекомендується негайно припинити експлуатацію приладу та звернутися за допомогою до перевіреного сервісного центру.

Найкращі умови для наших клієнтів

Завдяки тому, що всі роботи з технічного обслуговування та ремонту газових котлів Junkers проводяться тільки вдома у замовника, звертаючись до нас, ви заощадите свій час і уникнете зайвих грошових витрат. Майстер приїде в чітко обумовлений час, виконає діагностику, виявить і усуне причину несправності, а також виконає грамотну заміну вузлів і деталей, що вийшли з ладу. При цьому важливою перевагою наших послуг є те, що ми використовуємо тільки професійний інструмент, обладнання та оригінальні деталі. Оформіть заявку по телефону або надішліть повідомлення з описом проблеми на нашу електронну поштову скриньку.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки