ᐉ Ремонт тісторозгалужень на дому в Києві — Виклик майстра з ремонту тісторозгортальних машин додому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт тісторозгалужень на дому в Києві — Виклик майстра з ремонту тісторозгортальних машин додому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт тісторозкаток у Києві

Ремонт
від 600 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Без тісторозкадки неможливо обійтися на кондитерському або хлібобулочному виробництві. Адже розкотити велику кількість тіста просто неможливо. Цей корисний пристрій значно прискорює роботу, тому не дивно, що його поломка призводить до збою всього технологічного процесу.

Оперативно провести якісний ремонт тестораскаток у Києві протягом доби з моменту звернення можуть спеціалісти нашого сервісного центру. Кваліфікований штат майстрів СЦ «Ремонт вдома» проводить усі роботи на місці, тому потреби перевозити обладнання до майстерні немає. При оформленні заявки напишіть ознаки неполадки, і наш співробітник привезе всі необхідні інструменти та запчастини.

Основні причини поломок

Ремонт тісторозкадок нашим майстрам часто доводиться проводити після перепадів напруги в мережі, в результаті яких виходять з ладу різні вузли обладнання. Механічні пошкодження, а також нехтування основними правилами експлуатації часто призводять до поломок. Найчастіше неполадки позначаються на контролері товщини тіста і роботі редуктора, що самозмазується.

Після проведення обов'язкової діагностики, яка допомагає виявити причину поломки, наш співробітник зможе озвучити точну вартість послуг. З приблизними розцінками ви можете попередньо ознайомитись на нашому сайті. Якщо виникне потреба в заміні комплектуючих, замість тих, що вийшли з ладу, будуть встановлені оригінальні деталі, що відповідають бренду та моделі техніки. На всі види послуг ми надаємо гарантію.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1126 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані