Заміна Клапану в Пральній Машині | Ремонт =на дому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна Клапану в Пральній Машині | Ремонт =на дому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна клапана в пральній машині

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

 • Прийом заявки протягом 24 години
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо після включення пральна машина не заливає воду або мийні засоби в лотку залишаються недоторканими, саме час звернутися до фахівців. За надходження води у бак відповідає впускний клапан пральної машини; якщо замінити зламану деталь, проблему буде вирішено. Фахівці нашого сервіс-центру готові виконати заміну впускного клапана пральної машини вдома у замовників з Києва, передмістя чи області.

Чи можна відремонтувати клапан

Виробники пральних машин Індезит, Зануссі, Арістон, Міле використовують сучасні впускні електромагнітні клапани з кількома котушками. Як правило, ці робили не підлягають ремонту, тому при появі перших проблем слід замінити їх на аналогічні комплектуючі.

Ми використовуємо лише нові запчастини, рекомендовані виробником. Вони повністю відновлюють працездатність пральної машини і служать значно довше за недорогі китайські аналоги. Після заміни впускного клапана пральної машини майстер виписує гарантійне свідоцтво терміном 3-12 місяців. Повторна поломка надає право на безкоштовний виклик фахівця.

Зручний сервіс для киян

Для того, щоб мешканцям Києва не довелося перевозити в майстерню громіздку техніку, наші співробітники приймають виклики додому. Для діагностики та ремонту не потрібне складне дороге обладнання, так що ви тільки виграєте, запросивши майстра з ремонту пральних машин до себе. Поки наші співробітники лагодять техніку, замовники спокійно займаються домашніми справами.

Ціни на заміну клапана пральної машини не вищі за середні тарифи по Києву. З приблизними розцінками ви можете ознайомитись у прайсі, а точну вартість можна буде розрахувати лише після діагностики. Річ у тому, що в процесі огляду фахівці можуть виявити й інші проблеми, які успішно вдається вирішити на місці.

Ми не рекомендуємо відкладати ремонт надовго, оскільки несправність клапана пральної машини може проявитися і в безперервному надходженні води в барабан, внаслідок чого можливе його переповнення, поява протікання та затоплення сусідів знизу. Як тільки ви виявите перші ознаки поломки, зателефонуйте, і ми обговоримо всі подробиці майбутньої співпраці. Для подання заявки можна скористатися телефоном або спеціальною формою, розміщеною на цій сторінці. Будемо раді допомогти у розв'язанні технічних проблем!

Заміна клапана в пральній машині у Києві

Досить часто пральні машини подають сюрпризи. Увімкнувши пральню і запустивши потрібну програму прання, ви раптом виявляєте, що вода не заливається і прання не починається. Насамперед перевірте наявність води у водопроводі та очистіть сітчастий фільтр, який знаходиться позаду прання на патрубку, куди приєднується наливний шланг. Якщо ці дії не допомогли запустити прання, напевно поломка всередині пральні та найімовірніше пошкоджений клапан подачі води для пральної машини.

Самостійна заміна клапана пов'язана з деякими складнощами. Адже для цього необхідно частково розібрати машинку, купити електромагнітний клапан для пральної машини саме тієї марки, яка застосована в конструкції вашої пральної машинки і лише після цього виконати заміну. Тому найпростіше звернутися до сервісного центру. Наші фахівці замінять клапан для пральної машини за кілька десятків хвилин. При цьому везти пральну машинку до майстерні не потрібно. Заміна впускного клапана пральної машини виконується вдома у власника.

ВАЖЛИВО: Багато власників цікавляться, чи можна, замість заміни, виконати ремонт впускного клапана пральної машини. Конструкція клапана не передбачає його ремонту та всі хитрощі для відновлення його роботи матимуть лише короткочасний ефект. Тому прислухайтеся до рекомендацій майстра і замініть впускний клапан пральної машини на новий.

Як оперативно замінити електромагнітний клапан для пральної машини

Якщо виникла потреба замінити зворотний клапан для пральної машини, достатньо набрати наш телефонний номер або заповнити форму на сторінці порталу. Ми зможемо приїхати до вас уже протягом години, або в будь-який зручний для вас час. Ми виконаємо ретельну діагностику пральної машинки, уточнимо “винуватця” поломки та замінимо несправну деталь.

Не відкладайте ремонт клапана пральної машини надовго. Адже він може відмовити будь-коли, навіть коли вас немає вдома. І тоді сюрприз сусідам знизу забезпечений. Ми пропонуємо клієнтам лише оригінальні, надійні деталі, а на роботи надаємо реальну гарантію на строк до 1 року (залежно від виду робіт).

Можливі несправності

Серед несправностей впускного електромагнітного клапана, які найчастіше стають причиною ремонту прання, можна виділити:   

 • обрив чи замикання витків електромагнітної котушки. У разі положення клапана залежить від сигналів управління з управляючого модуля. І він завжди залишається закритим чи відкритим, що загрожує мініпотопом у приміщенні;
 • засмічення сіткового фільтра на вході клапана. Вода в бак надходить повільно і часто спрацьовує захист, висвічуючи на табло помилку F05;
 • ушкодження мембрани клапана. Найчастіше проявляється після зберігання у неопалюваних приміщеннях. При цьому залишки води на мембрані замерзають, ушкоджуючи її поверхню, і вона починає пропускати воду;
 • засмічення внутрішніх поверхонь клапана іржею та іншими домішками, що є у водопровідній воді. Найчастіше схильні шток, пружинка і гумова прокладка.

ВАЖЛИВО: Не рекомендується вмикати пральну машину з пошкодженою електромагнітною котушкою. Це може призвести до виходу з ладу модуля, що управляє.

Ознаки несправності

Про проблеми з впускним електромагнітним клапаном можна судити за такими “симптомами”:

 • машинка повільно набирає воду у бак. Можливе засмічення у сітчастому фільтрі на вході клапана;
 • пральна машинка не набирає води. Найчастіше винуватцем поломки є котушка, що згоріла, засмічення сітчастого вхідного фільтра або попадання дрібних частинок всередину клапана, що викликало заклинювання штока;
 • вода надходить у машину лише з етапу прання і набирається при полосканні чи навпаки. Можливо вийшла з ладу одна з електромагнітних котушок клапана (у багатокотушкових версіях);
 • вода надходить у бак навіть при вимкненій пральній. Через це машинка може набирати і відразу зливати воду в процесі прання (з помилкою переповнення бака). Можливо, шток електроклапану заклинило у відкритому стані або пошкодилася мембрана.

ВАЖЛИВО: Ці симптоми можуть вказувати на поломку інших вузлів прання. Тому приймати рішення про заміну клапана треба після ретельного тестування.

Чому не ремонтують електромагнітні клапани

Головною причиною чому майстри не пропонують відремонтувати наливний клапан – його нерозбірна конструкція. Виробники відносять клапани до витратних матеріалів і у разі виникнення всередині їх поломок вони повинні змінюватися повністю. У старих моделях машин автоматів використовувалися розбірні клапани. Але, оскільки з моменту випуску пройшло багато часу, комплектуючі до них не випускаються. Тому крім очищення сітчастого фільтра та нутрощів старих моделей клапанів майстри нічого запропонувати не можуть. Це і є причиною того, що дешевше встановити нову деталь.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки