ᐉ Ремонт пральних машин в Солом'янському районі Києва | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин в Солом'янському районі Києва | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин в Солом'янському районі

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра до Солом'янського району
  • Діагностика безкоштовна
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Купівля найдорожчої пральної машини не є страховкою від поломок. Несправності починають виникати одна одною після закінчення експлуатаційного періоду, отже під рукою мають бути контакти грамотного спеціаліста.

Якщо ви мешкаєте в Солом'янському районі Києва, замовляйте ремонт пральної машини в нашому сервісному центрі. Обслуговування пралень – один із пріоритетних напрямків майстерні. У нашій команді працюють фахівці з багаторічним досвідом ремонту техніки всіх популярних марок і моделей. Ремонт виконується вдома, вам не доведеться витрачати час на транспортування важкої техніки Солом'янським районом. Поки майстер ремонтуватиме пристрій, ви можете відпочивати або займатися домашніми справами.

Швидке обслуговування техніки

Наш сервісний центр давно займається ремонтом пральних машин. За довгі роки обслуговування прального обладнання ми виробили методику, яка дозволяє усувати поломки в короткі терміни.

По-перше, заощадити час вдається правильною організацією роботи, обов'язковим етапом якої є діагностика. Знаючи пристрій та принцип роботи прання та враховуючи симптоми несправності, майстер перевіряє на працездатність конкретні вузли та ділянки. Діагностика виконується від простого до складного. Спочатку спеціаліст оглядає деталі, дістатися яких можна без розбирання пральної машини. Якщо на цьому етапі поломку виявити не вдалося, розбирає пристрій і спочатку перевіряє вузли, які найчастіше ламаються при даній ознакі неполадки, потім переходить до перевірки інших деталей. Методом виключення є причина поломки. Помилки за такого підходу повністю виключені, ремонт пральної машини проводитися максимально швидко.

По-друге, ми працюємо з надійними постачальниками та заздалегідь закуповуємо на склад комплектуючі на ходові моделі пралень. Незалежно від того, яка деталь вийшла з ладу, затримок через відсутність запчастин не буде. Використовуємо тільки нові оригінальні комплектуючі, на ремонт гарантуємо від 3 місяців до 1 року.

Ціни на ремонт пральних машин (Солом'янський район):

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Не гріє пральна машина
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 380 грн
Не вмикається пральна машина
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Пральна машина вібрує
Встановлення нових амортизаторів
від 450 грн
Пральна машина не зливає воду
Зливний насос
від 350 грн
Пральна машина не віджимає
Ремонт двигуна
від 450 грн
Шумить пральна машина
Проблема із підшипниковим вузлом
від 850 грн

Готові викликати
майстра ?

Оформити заявку та викликати майстра в будь-який район Києва Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Святошинський, додому можна по одному із вказаних телефонів.

Отримати безкоштовну консультацію
0,0877 s
47
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані