ᐉ Ремонт пральних машин Candy в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин Канді - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин Candy в Києві — Викликати майстри з ремонту пральних машин Канді - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин Candy (Канді) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Пральні машини Candy – один з найкращих зразків італійської побутової техніки, але і вони періодично потребують заміни деталей та ремонту. Якщо ваша «помічниця» вийшла з ладу, зверніться до нашого сервісного центру. Ми готові взятися за найскладніші завдання, оскільки впевнені у професіоналізмі наших співробітників. Ви можете викликати майстра по ремонту пральних машин додому в будь-який район Києва чи Київської області – фахівець приїде за вказаною адресою з усіма інструментами та запчастинами, які можуть знадобитися для ремонту.

Як розпізнати поломку

Прання більшості сучасних брендів мають схожу технічну «начинку», тому з ними трапляються однакові поломки. Про несправність машини Candy можуть свідчити такі «симптоми»:

  • після завершення прання вода не зливається;
  • заклинило дверцята;
  • у основи установки з'являється калюжа;
  • вода не нагрівається;
  • барабан не обертається;
  • підвищений рівень шуму.

Якщо ви виявили неполадку прямо під час прання, відключіть агрегат від мережі, звільніть від білизни та зателефонуйте майстру. Чим раніше ви звернетеся до професіонала, тим легше і дешевше виявиться ремонт.

Причини несправностей

Щоб не допустити чи грамотно усунути поломку пральної машини, потрібно знати, що її спровокувало. Серед поширених причин – висока жорсткість води (приводить до утворення накипу на ТЕНі), різкі стрибки напруги, використання неякісного порошку, зношування деталей (пристрої блокування люка, манжети, фільтрів, амортизаторів тощо), нехтування правилами експлуатації. Щоб уникнути неполадок, варто пом'якшувати воду спеціальними засобами, користуватися безперебійниками, вчасно замінювати пошкоджені комплектуючі та дотримуватись правил догляду за пралкою.

Умови ремонту в СЦ «Ремонт на дому»

Якщо ви хочете полагодити пральну машину швидко і без зайвих зусиль, залиште заявку на нашому сайті. Ми маємо великий асортимент запчастин для всіх моделей Candy, тому розпочнемо ремонт негайно. Після обслуговування агрегату ви обов'язково отримаєте гарантійний талон (термін – 3-12 місяців). Ремонт зазвичай займає не більше декількох годин - якщо є охота ви можете самостійно контролювати роботу майстра. Фахівець охоче відповість на всі питання та дасть корисні поради щодо експлуатації техніки. Приймаємо заявки 7 днів на тиждень. Чекаємо на ваші дзвінки та повідомлення.

Ціни на ремонт пральних машин Candy

Ваша загальна вартість ремонту багато в чому залежить від конкретної проблеми, яка перешкоджає роботі машини. Деякі проблеми щодо недорогі і не вимагають витрат на запасні частини, тоді як інші вимагають більше часу та більше матеріалів для завершення ремонту

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Заміна підшипника
від 1200 грн
Заміна опор барабана
від 800 грн
Заміна манжети
від 550 грн
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 580 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки