Ремонт пральних машин вдома у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

Зламалася пральна машина? Звертайтеся – відремонтуємо якісно та швидко

Техніка для прання білизни від сучасних виробників вирізняється високим рівнем надійності. Але навіть вона через помилки в експлуатації та після тривалого терміну служби може вийти з ладу. І тоді її господарям доводиться займатися пошуком надійного майстра, адже полагодити прилад зазвичай необхідно якнайшвидше.

Мешканці Києва, яким потрібен якісний ремонт пральних машин, можуть звернутися до нашого сервісного центра. Наші майстри надають ці послуги вже багато років, тому в досконалості вивчили конструкцію будь-якої моделі і зможуть знайти причини помилок в їх роботі за лічені хвилини. Ми гарантуємо індивідуальній підхід до кожного з наших клієнтів і високу якість ремонтних робіт.

Чому варто звернутися до нас?

Ремонт пральної машини – це майже завжди витрачання значних коштів з сімейного бюджету. Тому не дивно, що господарі намагаються заощадити будь-якими методами. Але лагодити пристрій самостійно – далеко не найкраще рішення у цій ситуації, як і виклик некваліфікованих майстрів, що беруть за свої послуги недорого. Інколи навпаки, доводиться значно переплачувати за скоєні в результаті невмілого ремонту помилки.

Тож кращим рішенням буде відремонтувати пральну машину у надійній майстерні. Тільки от за перевезення її туди теж доведеться викласти чималі гроші. Але якщо ви звернетеся у сервісний центр «Ремонт на дому», можете не турбуватися про зайві витрати. По-перше, техніку нікуди везти не потрібно – майстер сам приїде до вас і зробить усю роботу вдома. А по-друге, якщо ви ознайомитесь з нашим переліком цін, то зможете впевнитися, що вони дуже демократичні і доступні усім. Ремонт пральної машини у нас вийде навіть дешевше, ніж у приватних майстрів, яких можна знайти за оголошеннями у газеті. До того ж, ми ніколи не використовуємо в роботі неякісні деталі – усі комплектуючі є оригінальними. І на кожну з наших послуг надається тривала гарантія (до 1 року), що підтверджується офіційним документом, підписаним майстром.

Що ми можемо полагодити?

Проблеми, через які може виникнути необхідність замовити ремонт пральної машини, найчастіше пов’язані з порушеннями правил її експлуатації, перепадами напруги в електромережі, жорсткою водопровідною водою та зносом запчастин після тривалого використання. Наші клієнти часто скаржаться на те, що апарат перестав вмикатися, не реагує на команди, не набирає чи не зливає воду, не нагріває її. Іноді під час роботи техніки можна почути сторонні звуки (гучний шум, рипіння, скрегіт), прилад сильно вібрує, з нього може витікати вода.

Найчастіше, щоб повернути машину до робочого стану, необхідно замінити одну з її комплектуючих – ТЕН, впускний клапан, шланги, патрубки, термостат, гумову манжету, підшипники. Іноді потрібен і більш складний ремонт – заміна двигуна, модуля управління, зливного насосу, барабана. Але перш за все треба точно визначити причину поломки. Для цього наші майстри проводять ретельну діагностику приладу, і лише після цього беруться за ремонт. Будь-яка, навіть складна проблема, буде усунута дуже швидко і якісно, та всього за один візит.

Ремонт и обслуживание стиральных машин Профессиональный ремонт стиральных машин Быстрый ремонт стиралок Ремонт бытовой техники
0.4890 s
44