ᐉ Ремонт пральних машин в Подільському районі Києва | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пральних машин в Подільському районі Києва | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пральних машин у Подільському районі

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра до Подільського району
  • Діагностика безкоштовна
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Ваша пральна машинка перестала гріти воду, почала сильно шуміти чи зовсім не вмикається? У такому випадку не варто гаяти час на спроби самостійного виявлення та усунення поломки, раціональніше подати заявку в наш сервісний центр. Досвідчені, кваліфіковані майстри виконають оперативну діагностику та ремонт виявлених несправностей безпосередньо вдома, якісно та з офіційною гарантією.

Типові несправності та їх причини

Необхідність ремонту пральної машини може виникнути з цілого ряду причин, включаючи природне зношування, тривалий термін експлуатації, заводський шлюб, а також різкі стрибки напруги та порушення власниками правил експлуатації. Крім того, однією з основних причин виникнення поломок вважається низька якість водопровідної води і накип, що утворюється внаслідок цього. Саме накип призводить до передчасного виходу з ладу нагрівального елемента (ТЕНу) і, відповідно, проблем з нагріванням води та погіршення якості прання.

Людський фактор також дуже впливає на стан і працездатність окремих вузлів і деталей. Постійні прання з перевищенням допустимої ваги, несвоєчасне технічне обслуговування, а також спроби самостійного втручання у внутрішній пристрій призводять до виникнення цілої низки поломок, впоратися з якими зможе лише досвідчений спеціаліст. Саме тому рекомендується утриматися від подібних маніпуляцій, щоб не платити зайві гроші за складніший та найдорожчий ремонт.

Переваги нашого сервісу

Наш сервісний центр надає повний спектр послуг з технічного обслуговування та ремонту пральних машин у Подільському районі Києва на найвигідніших умовах для клієнтів. Наші майстри застосовують лише сучасне, професійне обладнання та інструмент, а також високоякісні комплектуючі від оригінального виробника. Завдяки цьому вдається досягти високих показників надійності та тривалого терміну служби відремонтованої машини. При цьому вартість робіт завжди розраховується в індивідуальному порядку та залежить від марки виробника та результатів виконаної майстром діагностики.

Викличте майстра додому, зв'язавшись з нами по одному із зазначених телефонів або скориставшись формою зворотного зв'язку. Довірте пральну машинку справжнім професіоналам.

Ціни на ремонт пральних машин (Подільський район):

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовно
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Не гріє пральна машина
Заміна ТЕНу (водонагрівача)
від 380 грн
Не вмикається пральна машина
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Пральна машина вібрує
Встановлення нових амортизаторів
від 450 грн
Пральна машина не зливає воду
Зливний насос
від 350 грн
Пральна машина не віджимає
Ремонт двигуна
від 450 грн
Шумить пральна машина
Проблема із підшипниковим вузлом
від 850 грн

Готові викликати
майстра ?

Оформити заявку та викликати майстра в будь-який район Києва Оболонський, Печерський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Святошинський, додому можна по одному із вказаних телефонів.

Отримати безкоштовну консультацію
0,0803 s
47
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані