ᐉ Ремонт холодильників Снайге вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників Snaige - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Снайге вдома в Києві — Майстер з ремонту холодильників Snaige - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Snaige (Снайге) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

До послуг нашого сервісного центру входить швидкий та якісний ремонт холодильника Snaige вдома у клієнтів у будь-якому районі Києва та області. У нашій майстерні працюють лише кваліфіковані досвідчені фахівці, а тому на ремонт холодильник Snaige, їм потрібно від 15 хвилин до 24 годин максимум (точний термін залежить від рівня складності поломки). Ремонтні роботи здійснюються лише після проведення діагностики та виявлення точних причин несправностей холодильного обладнання.

Що саме зламалося у вашому холодильнику?

Є безліч причин, з яких надійні та якісні холодильники Snaige все ж таки виходять з ладу – від перепадів напруги в електромережі до неправильної установки та недбалої експлуатації. Але незалежно від причини, існує перелік вузлів та деталей, які ламаються в устаткуванні Snaige найчастіше, а тому їхня працездатність перевіряється майстрами в першу чергу. В однокамерних агрегатах цього бренду з крапельною системою розморожування часто необхідно відремонтувати або замінити:

  • пускозахисне реле;
  • двигун (компресор);
  • терморегулятор.
  • у двокамерних приладах із системою No Frost можуть вийти з ладу:
  • запобіжник чи таймер системи відтайки;
  • електронний модуль керування.

Також часто спостерігається погіршення роботи обладнання: температура в камерах не опускається до необхідного рівня. Часто це спостерігається за відсутності регулярного обслуговування холодильника Snaige, через що засмічуються капілярна трубка випарника або фільтр-осушувач, що знижується працездатність приладу.

Ключові переваги СЦ «Ремонт на дому»

Насамперед ми робимо ремонт холодильників Snaige з гарантією якості: після закінчення робіт усім клієнтам нашого сервісного центру обов'язково видається гарантійний документ терміном дії від трьох місяців до одного року.

Також ми є прихильниками лояльної цінової політики: щоб переконатися в цьому, ознайомтесь із прайс-листом, де вказано ціни найпоширеніших послуг з відновлення працездатності холодильного обладнання.

І ще: якщо в ході ремонтних робіт виникає необхідність у заміні деталей, що вийшли з ладу, ми використовуємо для цих цілей тільки нові оригінальні запчастини. Тому подальший термін служби відновленого агрегату становить кілька років.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки