ᐉ Ремонт газових колонок Neva (Нева) в Києві — Виклик майстра з ремонту та обслуговування газ колонок Neva додому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт газових колонок Neva (Нева) в Києві — Виклик майстра з ремонту та обслуговування газ колонок Neva додому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових колонок Neva (Нева)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Вийшла з ладу газова колонка Нева? Замовляйте ремонт у нашому сервісному центрі і ви отримаєте повністю справне обладнання цього ж дня. Ми приймаємо замовлення від мешканців усіх районів Києва та області, ремонтуємо будь-які моделі водонагрівачів цієї марки.

Зручна форма зворотного зв'язку дозволяє швидко оформити заявку, навіщо досить запровадити свої контактні дані. Ремонт газової колонки Нева ви також можете замовити телефоном – номери вказані на цьому сайті. Для того, щоб обробити та віддати в роботу замовлення, оператору знадобиться кілька хвилин. Обслуговування газових колонок здійснюється вдома, майстер зможе приступити до ремонту в цей же день у зручний для вас час.

З якими неполадками доводиться стикатися

Найпоширеніші несправності, які усувають наші фахівці, виглядають наступним чином:

  • відсутня тяга;
  • недостатній тиск води;
  • протікання з'єднань у патрубках подачі рідини;
  • не спалахує гніт.

За виконання вищезгаданих операцій відповідає певний модуль, а частіше – одразу кілька. Наприклад, слабкий тиск води зазвичай призводить до того, що полум'я постійно гасне, а причина полягає в несправності або засмічення водяного вузла. У газових котлах Нева цей механізм складається з багатьох компонентів, поломка деяких з них може впливати і на тиск. Деформація такої, на погляд незначної, деталі як гумова мембрана істотно послаблює силу подачі води.

І це стосується решти виконавчих механізмів пристрою. Важливим завданням для майстра ремонту газових колонок є точне визначення причини поломки, адже нерідко користувачі стикаються з ситуацією, коли після некваліфікованого ремонту техніка знову ламається.

Наші фахівці, перед тим як розпочати ремонт водонагрівача, в обов'язковому порядку проводять діагностику, яка дозволяє безпомилково знайти проблему. В результаті, час на подальше обслуговування пристрою істотно скорочується. Навіть капітальний ремонт газової колонки Neva не триватиме понад 24 години.

Обслуговування із гарантією

Яка б деталь вашого водонагрівача не вийшла з ладу, ми замінимо її на нову, відповідну моделі пристрою. При використанні оригінальних запчастин є повна впевненість у тому, що техніка після ремонту пропрацює ще дуже довго. На ремонт газових котлів майстер надасть гарантію та випише відповідний документ, що дає право на безкоштовну послугу у разі виникнення цієї ж поломки протягом гарантійного терміну.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,0767 s
54
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані