Заміна Щіток Двигуна у Пральній Машині | Ремонт на дому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна Щіток Двигуна у Пральній Машині | Ремонт на дому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна щіток двигуна в пральній машині

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

 • Прийом заявки протягом 24 години
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо ви помітили, що в процесі роботи двигун вашої пральної машинки почав працювати з перебоями, почав іскрити, а також з'явився неприємний запах гару, то найбільш імовірною причиною несправності є зношені щітки. Своєчасна заміна щіток двигуна в пральній машині, виконана фахівцями нашого сервісного центру, дозволить уникнути серйозних поломок і поверне вашу техніку до повноцінного, функціонального стану.

Що таке щітки та навіщо їх потрібно міняти

Серцем будь-якої машинки є електродвигун, що забезпечує обертання барабана і, відповідно, весь процес прання та віджимання білизни. Інтенсивна багаторічна експлуатація, з часом, знижує ресурс двигуна, і в певний момент йому потрібне грамотне, кваліфіковане обслуговування, а саме – заміна щіток, термін служби яких становить понад 5 років. Однак вони можуть вийти з ладу набагато раніше визначеного терміну, якщо не дотримуватися рекомендацій виробника та правил експлуатації. Наприклад, постійна робота з перевищенням допустимої ваги білизни може значно скоротити ресурс деталей, та його заміна може знадобитися вже через 2-3 роки роботи.

Діагностувати, коли стерлися щітки, можна за такими ознаками:

 • електродвигун перестав працювати;
 • сторонні шуми та потріскування в процесі прання;
 • падіння потужності, машина не набирає обертів;
 • іскри, запах гару та паленого.

Крім того, не які моделі оснащуються системою автоматичної діагностики, яка виведе на дисплей код помилки, що радить проблемі, що виникла. Однак варто пам'ятати, що точний діагноз може винести тільки досвідчений фахівець.

Процедура заміни вимагає часткового розбирання пральної машинки, тому не рекомендується проводити її самостійно. Це може призвести до більш серйозної поломки, а також підвищує ризик ураження електричним струмом. Найкраще довірити роботу досвідченим професіоналам з ремонту пральних машин.

Послуги майстрів сервісного центру «Ремонт на дому»

Ми здійснюємо повний перелік робіт з сервісного обслуговування та ремонту пральних машин, у тому числі й проводимо заміну щіток електродвигуна. Кваліфіковані майстри, сучасне обладнання та оригінальні високоякісні комплектуючі гарантують надійність усіх виконаних робіт, на які надається офіційна гарантія. Зв'яжіться з нами по телефону або надішліть повідомлення на електронну пошту, вказавши конкретну модель агрегату, а також найзручніший час для візиту майстра.

Заміна щіток двигуна в пральній машині у Києві

Якщо на будь-якому з етапів прання електродвигун прання працює з перебоями або з'явився запах гару і чутно “іскріння” всередині машинки, найімовірніше зносилися щітки двигуна пральної машини. Наш сервіс-центр виконує повну діагностику електродвигуна та його ланцюгів і якщо необхідна заміна щіток на пральній машині, ми виконаємо цю роботу в найкоротший термін. Якщо вчасно не замінити щітки, погіршується контакт між колектором якоря та зовнішніми ланцюгами та, відповідно, падає потужність електродвигуна. Колектор починає грітися і з часом ламелі "вигоряють".

Зазвичай термін служби щіток становить щонайменше 5 років, але користувачі примудряються істотно скоротити його, перевантажуючи барабан і вибираючи режими з максимальним навантаженням на електродвигун. Слід враховувати, що заміна щіток електродвигуна пральної машини виконується з частковим розбиранням агрегату, тому якщо ви не професійний електрик, самостійно виконувати ремонт не рекомендується. Перед тим як замінити щітки двигуна пральної машини самостійно, майте на увазі, що якщо в процесі заміни будуть допущені помилки, крім щіток доведеться ремонтувати ще ряд компонентів, що обійдеться істотно дорожче.

Кому довірити ремонт щіток пральної машини

Наш сервіс-центр виконує професійний ремонт пральних машин, заміна щіток також входить до списку наших послуг. Відмінною особливістю нашої компанії є те, що всі ремонтні роботи виконуються вдома у замовника. Вам не доведеться організовувати навантаження та транспортування прання у майстерню. Наші майстри приїдуть до вас додому не пізніше однієї години після виклику або у зручний для клієнта час. При цьому для заміни ми використовуємо оригінальні щітки двигуна пральної машини, купити такі навіть у спеціалізованих магазинах практично неможливо. На всі роботи ми надаємо реальну гарантію. 

Основні функції щіток

Єдиним завданням вугільних щіток електродвигуна вважається передача електроенергії з нерухомих елементів схеми на якір електродвигуна, що обертається. Завдяки цьому здійснюється обертання якоря колекторного двигуна і, відповідно, барабана прання. Якщо через зношування або пошкодження щіток порушується контакт між ламелями колектора і вуглецевою поверхнею щіток, електродвигун втрачає свою потужність або зовсім зупиняється.

ВАЖЛИВО: Перед тим, як зняти щітки двигуна пральної машини не забудьте знеструмити пральну машину.

Основні ознаки того, що потрібно міняти щітки

Визначити, що щітки зносилися і їх потрібно міняти можна як за повідомленнями системи самодіагностики, так і зовнішніми симптомами.

 • порушено обертання барабана. Якщо при пранні барабан "важко" обертатися, то при віджиму він не може набрати обертів. Іноді він просто зупиняється у процесі прання і згодом знову запускається. Це спричинено падінням потужності електродвигуна;
 • з'явилися сторонні шуми та характерні потріскування;
 • часто робота електродвигуна супроводжується іскрінням усередині машини та запахом паленого.

ВАЖЛИВО: Таким чином можуть виявлятися і несправності інших вузлів прання. Тому визначити, що справді вийшли з ладу щітки може лише кваліфікований майстер.

Причини відмови щіток

Порушення нормальної роботи щіток електродвигуна може бути спричинене такими причинами:

 • заводський брак (трапляється дуже рідко);
 • фізичне зношування. Термін служби щіток залежить від частоти використання пральної машини. У середньому він становить 5-7 років;
 • підклинювання тримача щіток. Через попадання вугільного пилу на поверхню тримача, щітки не можуть опускатися до колектора шляхом тиску пружини - перешкоджає вугільний наліт, що накопичився.
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки