Заміна пресостата в посудомийній машині - вдома в Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна пресостата в посудомийній машині - вдома в Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна пресостата в посудомийній машині

Несправний пресостат - досить поширена проблема, з якою стикаються власники посудомийних машин, що відпрацювали досить тривалий період служби. Саме тому важливо довірити ремонт досвідченим фахівцям. Майстри нашого сервісного центру виконають професійну заміну пресостата, що вийшов з ладу, на його оригінальний аналог, а також нададуть офіційну гарантію.

Основні причини та ознаки неполадки

Як уже згадувалося вище, подібна проблема найчастіше виникає через природний знос вузла. Першими ознаками поломки, що свідчать про несправність, є:

  • посудомийка не набирає воду;
  • вимикається або зависає в процесі циклу мийки;
  • набирає занадто мало або, навпаки, занадто багато води.

Крім природного зносу, пресостат може потребувати заміни через різкі стрибки напруги, які виводять з ладу електроніку керуючого модуля. Це поширена проблема, актуальна для більшості вітчизняних багатоквартирних будинків. Тому фахівці рекомендують підключати посудомийку через спеціальні стабілізатори напруги або мережеві фільтри.

Більшість сучасних моделей посудомийних машин оснащені функцією автодіагностики, що дає змогу виявити відхилення в параметрах роботи та визначити джерело несправності. Однак більш точну діагностику повинен проводити тільки досвідчений фахівець.

Нашим майстрам нерідко доводиться мати справу з наслідками самостійного, некваліфікованого ремонту, що призвів до більш серйозних і дорогих в усуненні наслідків. У рідкісних випадках такі дії можуть стати причиною повної втрати приладу через його подальшу не ремонтопридатність.

Якісний ремонт з офіційною гарантією

Наш сервісний центр пропонує найкращі умови для своїх клієнтів: оперативність виконання робіт, наявність оригінальних запчастин, а також надання офіційної гарантії. Крім цього, завдяки тому, що всі послуги з ремонту та обслуговування посудомийних машин проводяться винятково вдома, з нами ви економите свої гроші та час.

Вартість заміни пресостата розраховується окремо для кожного клієнта і залежить від конкретної моделі, а також ціни на нові деталі. Викликати майстра додому дуже просто - достатньо оформити заявку, зв'язавшись з нами телефоном або через електронну пошту.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Ірпінь
Оболонський район
Буча
Печерський район
Вишневе
Подільський район
Бровари
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Дніпровський район
Ірпінь
Буча
Вішневе
Бровари
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки