Заправка кондиціонерів фреоном - ціни та виклик майстра в Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заправка кондиціонерів фреоном - ціни та виклик майстра в Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Потрібно заправити кондиціонер фреоном - звертайтеся!

Домашній клімат стає занадто спекотним? Викличте додому майстра для заправки кондиціонера фреоном! Сервіс-центр "Ремонт на дому" готовий обслужити спліт-системи різних марок у будь-яких районах Києва. Дізнайтеся, скільки коштує послуга, і ви не захочете звертатися до конкурентів. Адже за ту саму суму ми пропонуємо більш якісне обслуговування.

Працюємо без вихідних!

У нашому сервісному центрі працюють досвідчені майстри, які здатні максимально швидко виявити витік фреону і заправити кондиціонер без зайвих втрат часу. Якщо ви запросите їх додому, то доплачувати за терміновість або проведення діагностики не доведеться, а проблема з холодоагентом буде успішно вирішена. До речі, виконувати цю операцію рекомендується раз на 2-3 роки.

Жителі Києва рідко закінчують роботу рано, а багато хто працює і в суботу. Тому ми встановили графік роботи, за якого ви зможете викликати майстра для заправки кондиціонера навіть у вихідні дні. Заявку теж можна подати в будь-який зручний час: у робочі години - телефоном, вночі або пізно ввечері - за допомогою спеціальної форми на сайті.

Чи варто звертатися до професіоналів?

За статистикою, менше 30% спроб самостійно заправити кондиціонер закінчуються хоча б відносним успіхом. В інших випадках власникам доводиться все ж викликати майстра, а за власну скупість розплачуватися додатковими витратами на ремонт. Річ у тім, що в разі неправильного заправлення кондиціонера ви не налагодите роботу обладнання, зате можете завдати серйозної шкоди компресору.

Існує і ще одна важлива обставина. Якщо ви заправляєте кондиціонер фреоном самі, то доводиться виконувати роботи на власний страх і ризик. А якщо запросити майстра з сервісного центру "Ремонт на дому", то можна отримати гарантію на надані послуги (від 3 до 12 місяців), безкоштовну діагностику та консультацію з приводу експлуатації кліматичної техніки.

Якщо потрібно провести заправку кондиціонера, важливо не помилитися з вибором холодоагенту, адже в даний час використовуються абсолютно нові типи високоефективного фреону. Наші співробітники прекрасно розбираються в тонкощах роботи кліматичного обладнання, тож після їхнього візиту техніка знову справно охолоджуватиме будинок. Можливо, у вас залишилися питання з приводу роботи сервісу, термінів виконання робіт або інших деталей. Зателефонуйте, будемо раді надати всю необхідну інформацію.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2783 s
211
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані