Ремонт кондиціонерів ᐉ Подол район (Київ) | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів ᐉ Подол район (Київ) | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів Подільський район

Ремонт
від 300 грн

Прийом заявки протягом години
Виїзд майстра у Подільський район
Безкоштовна діагностика
Гарантія на ремонт до 12 місяців

Поломка компресора – одна з найпоширеніших несправностей кондиціонерів. Ремонт потребує високої кваліфікації спеціаліста. У нашому сервісному центрі працюють одні з найкращих майстрів Києва (Подільський район) з ремонту кондиціонерів різних модифікацій. Навіть якщо потрібна заміна компресора, ремонт не триватиме більше 24 годин.

Замовити ремонт спліт-системи мешканці столиці та передмістя можуть будь-якого дня тижня з 9.00 до 21.00 за телефоном або цілодобово онлайн. Заповніть невелику форму зворотного зв'язку на сайті сервісного центру, і оператор вам передзвонить у робочий час. Заміна компресора кондиціонера проводиться вдома, щоб не витрачати час на транспортування техніки до майстерні. У розпорядженні наших фахівців є все необхідне для усунення будь-яких проблем на місці.

Перевірка мотор-компресора

Заміна компресора потрібна, якщо він перестав виконувати свою функцію – створювати необхідний тиск для перекачування холодоагенту. Якщо двигун не вмикається, сильно перегрівається або працює вхолосту (повітря в приміщенні не охолоджується), не виключено, що його необхідно замінити.

Заміна компресора – це дорогий ремонт, тому наші майстри зроблять все можливе, щоб відремонтувати кондиціонер із найменшими втратами. Відповідь на всі питання дасть поглиблена діагностика спліт-системи. Багато про що може сказати аналіз масла. Темний колір та запах гару – ознаки того, що двигун перегрівається. Не факт, що двигун вже зламався, і його потрібно змінити. Потрібно перевірити, чи немає витоку холодоагенту, виміряти тиск нагнітача, чи не виконано передчасне дроселювання, чи не працює спліт-система при зовнішній температурі нижче -10 С. Можливо, у фреоновий контур потрапила волога, про що свідчить зелений колір олії та позитивний тест на кислотність.

Як бачите, компресор може працювати нестабільно далеко не завжди через свою поломку. Але навіть якщо це так, майстер замінить двигун на новий, «рідний» для вашого кондиціонера. На роботу надається гарантія.

Ціни на ремонт кондиціонерів Подільський район

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра у Подільський район
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Кондиціонер слабо охолоджує повітря
Чищення системи охолодження
від 450 грн
Кондиціонер бризкає водою
Чищення системи дренажу
від 300 грн
Кондиціонер не дає холоду
Відновлення системи циркуляції фреону
від 800 грн

Готові викликати
майстра ?

Профілактика – запорука довговічності техніки

Щоб спліт-система безвідмовно працювала протягом експлуатаційного періоду та навіть довше, необхідно проводити своєчасне обслуговування кондиціонера. Компресор просто так не ламається, до поломки призводять забруднення, витік фреону, попадання води в контур та неправильний монтаж. Звертайтеся до нашого сервісного центру 2-3 рази на рік, майстер почистить техніку, виявить неполадки на ранній стадії. До заміни двигуна справа не дійде.

Отримати безкоштовну консультацію
0,1016 s
77
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані