ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Viessman — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Вісманн по Києву - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Viessman — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Вісманн по Києву - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових котлів Viessman (Віссманн)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Чи не працює газовий котел Viessman? Потрібно полагодити вже сьогодні? Звертайтеся до сервісного центру «Ремонт на дому». Ми пропонуємо оперативне та якісне обслуговування опалювальних приладів у будь-якому районі Києва та в передмісті досвідченими майстрами, які мають допуск для роботи з газовим обладнанням.

Не сидіть у холодній квартирі, намагаючись розібратися із поломкою самостійно або дочекатися приїзду приватника. Набирайте наш номер або заповнюйте форму онлайн-заявки – і вже за кілька годин у вашому будинку знову буде тепло. За терміновий виїзд та оперативний ремонт наші співробітники не візьмуть жодних надбавок, а вартість їхніх послуг значно дешевша, ніж у багатьох майстернях міста.

Чому трапляються поломки?

Газовий котел Viessman може не ввімкнутися з різних причин. Наприклад, через зниження тиску в системі газопостачання або стрибка напруги в електромережі. Через низьку якість газу та води можуть засмітитися форсунки або теплообмінник. Після кількох років роботи ламаються циркуляційний насос, терморегулятор, датчики. Замінити будь-яку з цих деталей можуть фахівці нашого сервісного центру. Необхідні комплектуючі завжди є, тому будь-яка поломка усувається дуже швидко.

Якщо газовий котел не ввімкнувся, перевірте наявність газу, електрики та води. Якщо все гаразд, але прилад не працює, або полум'я на пальнику загасає через кілька хвилин після увімкнення, звертайтеся до фахівців. Ремонт котла самостійно категорично не рекомендується через підвищену небезпеку. Обслуговувати опалювальні прилади мають право лише фахівці з відповідним рівнем кваліфікації.

Фахівці сервісного центру «Ремонт на дому» проводять обслуговування газових приладів у всіх районах Києва та передмісті. Під час проведення ремонтних робіт дотримуються всіх правил безпеки. На газові котли не встановлюються комплектуючі, що були у використанні, або дешеві китайські аналоги. Ми використовуємо оригінальні деталі, що значно продовжує термін служби опалювального обладнання після ремонту.

Гарантія якості

Проблеми в системі опалення - серйозна проблема, повторення якої не хоче ніхто. Замовивши ремонт газового котла Viessman у нашому сервісному центрі, ви можете бути впевнені як послуги. На всі проведені роботи та замінені деталі ми надаємо офіційну гарантію на строк від 3 до 12 місяців. Гарантійне зобов'язання, видане майстром, підтверджує ваше право на безкоштовний ремонт, якщо проблема повториться.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки