ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Нева Люкс — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Neva lux по Києву - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Нева Люкс — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Neva lux по Києву - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових котлів Neva lux (Нева Люкс)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Газові котли Нева Люкс досить популярні, а знайти кваліфікованого спеціаліста з ремонту найчастіше буває непросто. Звертайтеся до нашого сервісного центру та не витрачайте час на безплідні пошуки – ми займаємося обслуговуванням обладнання цієї марки вже протягом довгих років.

Незалежно від виду та ступеня несправності, наші майстри відновлять техніку максимально швидко, при цьому вам не потрібно буде її нікуди транспортувати – ремонт газових котлів Нева Люкс виготовляється вдома. Крім безпосередньо ремонту, ми виконуємо профілактичне обслуговування опалювального обладнання. Навіть якщо пристрій працює без нарікань, рекомендуємо замовляти планову профілактику – будь-які поломки будуть усунені на ранній стадії.

Професійний сервіс

Газові котли Neva Lux – технічно досить складне обладнання, тому радимо утриматися від самостійного ремонту. Тим більше, що йдеться про прилади, які використовують як енергоносій газ. Обслуговування обладнання повинно проводитись з дотриманням правил техніки безпеки, про які звичайний користувач, як правило, мало знає.

Існує ще ряд причин, через які радимо замовити ремонт у нас. Нерідко вузли та деталі газових котлів у процесі тривалої експлуатації зношуються, внаслідок чого їх доводиться міняти. Замовляючи обслуговування у приватника, ви сильно ризикуєте, оскільки комплектуючі можуть бути поганими, вживаними, до того ж здебільшого вони не оригінальні, а аналоги. У своїй роботі ми використовуємо лише «рідні» для котлів марки Нева Люкс запчастини, тому цілком упевнені у бездоганній якості обслуговування техніки. На роботу та встановлені деталі надається гарантія та видається відповідний документ.

Ще одна перевага співпраці з нашим сервіс-центром – найвищий професіоналізм наших майстрів. Ремонт газових котлів здійснюється лише після діагностики, що виключає будь-які помилки в роботі та суттєво прискорює її.

Швидке реагування на заявку

Замовлення на ремонт газових котлів Нева Люкс від мешканців Києва приймаються за телефоном або формою зворотного зв'язку на сайті майстерні. Для оформлення заявки оператору необхідна всього кілька хвилин, після чого замовлення без зволікання віддається в роботу. Майстер зможе почати обслуговування опалювального приладу цього ж дня у зручний для вас час. Виклик фахівця та діагностика обладнання при його подальшому ремонті безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки