ᐉ Майстер з ремонту сушильних машин Electrolux — Майстер з ремонту та обслуговування сушильних машин Електролюкс у Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Майстер з ремонту сушильних машин Electrolux — Майстер з ремонту та обслуговування сушильних машин Електролюкс у Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт сушильних машин Electrolux (Електролюкс)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Сушильні машини Electrolux - поки що не найпоширеніший вид побутової техніки серед вітчизняних користувачів, отже, фахівців з їхнього ремонту також небагато. Тому рекомендуємо не витрачати час на пошуки та одразу звертатися до нашого сервісного центру – ми гарантуємо високу якість обслуговування сушарок.

Ми ремонтуємо сушильні машини Електролюкс та техніку інших марок Києві та передмісті. Замовлення на ремонт приймаються по телефону та на цьому сайті. В останньому випадку необхідно ввести у форму зворотного зв'язку свої дані, після чого оператор вам одразу передзвонить, погодить умови та віддасть заявку в роботу. Час для обслуговування обладнання призначаєте ви, майстер приїде тоді, коли вам буде зручно.

Ми заощаджуємо ваш час та бюджет

Одна з найвигідніших пропозицій нашого сервісного центру – ремонт побутової техніки вдома. Транспортування важкої сушильної машини в майстерню і назад скасовується, наші майстри можуть професійно усунути поломку будь-якої складності на місці.

Вузол, що не завжди вийшов з ладу, необхідно міняти, іноді його можна відремонтувати. Якщо майстер буде впевнений, що ремонт виконавчого елемента є доцільним, така послуга також можлива. Висока кваліфікація наших фахівців дозволяє прийняти правильне рішення, щоб вартість обслуговування була якомога нижчою. Виклик співробітника при подальшому ремонті техніки безкоштовний.

Ремонт техніки в найкоротші терміни

Щоб точно визначити причину несправності, майстри СЦ «Ремонт на дому» виробляють діагностику. Це є обов'язковою умовою обслуговування сушильних машин та показником високого професіоналізму, що вигідно відрізняє наш сервісний центр від багатьох приватників, які намагаються відремонтувати обладнання методом спроб та помилок.

Діагностика дає можливість нашим майстрам безпомилково виявляти виконавчі елементи, що вийшли з ладу, що дозволяє прийняти єдине правильне рішення про їх ремонт або заміну. Ретельний огляд та професійне тестування – запорука того, що навіть найскладніший ремонт не триватиме понад 24 години.

Ремонт сушильних машин Електролюкс здійснюється із застосуванням нових оригінальних комплектуючих, які заздалегідь закуповуються на склад. На обслуговування сушарок надається гарантія, термін якої, залежно від виду поломки, становить від 3 до 12 місяців.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1333 s
127
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані