ᐉ Ремонт професійних сушильних машин — Виклик майстра з ремонту професійних сушарок в Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт професійних сушильних машин — Виклик майстра з ремонту професійних сушарок в Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт професійних промислових сушильних машин

Ремонт
від 600 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Без професійної сушильної машини неможливий якісний сервіс у готелі, хімчистці, пральні та інших установах, послуги яких пов'язані з обробкою речей та білизни. При поломці сушарки звертайтеся до нашого сервісного центру, ми виконаємо терміновий ремонт, і цього ж дня техніка знову буде в строю. Наші майстри щодня ремонтують промислові сушильні машини в Києві та області, для них не існує незнайомих поломок.

Замовити обслуговування професійної сушарки можна за телефоном з 9:00 до 21:00 або на сайті СЦ «Ремонт вдома» цілодобово. Наша майстерня працює без вихідних, усі пропущені дзвінки обробляються. На оформлення замовлення багато часу не піде. Повідомте оператора модель вашого пристрою, ознаки несправності, свою домашню адресу, і замовлення відразу ж буде передано в роботу.

Професійне обслуговування

Ремонт промислових сушильних машин здійснюється на місці, вам не доведеться витрачати час та гроші на транспортування обладнання у майстерню. За довгі роки обслуговування професійних сушарок ми виробили систему, яка дозволяє усувати будь-які неполадки безпосередньо на об'єкті.

Техніка для сушіння білизни – складна конструкція, де всі вузли та деталі взаємопов'язані. Вихід з ладу одного виконавчого елемента може призвести до поломки іншого. Якщо вчасно не звернутися до фахівця, ланцюжок поломок складатиметься з кількох вузлів, що вийшли з ладу, що призведе до дорогого ремонту. При найменших симптомах проблеми професійної сушильної машини звертайтеся в наш сервісний центр.

Самостійно лагодити промислову сушарку вкрай не рекомендується, для цього потрібні профільні знання та достатня кваліфікація. Щоб виявити причину неполадки, необхідно виконати діагностику, про що навіть не підозрює користувач, який вирішив полагодити техніку самостійно. За допомогою спеціальної перевірки та тестування наші фахівці точно визначають дефектний виконавчий елемент, що виключає помилки в роботі та суттєво прискорює подальше лагодження.

Надійні комплектуючі

При ремонті професійних сушильних машин ми використовуємо лише нові оригінальні комплектуючі. Інакше неможливо було б ручатися за якість ремонту техніки. Ми впевнені, що встановлені на сушарку запчастини прослужать не один рік.

На ремонт та нові деталі надається гарантія від трьох місяців до року та видається відповідний документ. Гарантійний талон дає право на безплатне лагодження у разі повторної поломки у зазначений період.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1277 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані