Заміна сальникової у пральні машині | Ремонт на дому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна сальникової у пральні машині | Ремонт на дому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна сальника в пральній машині

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо під час роботи пральної машинки чути характерний залізний звук, це може бути симптомом серйозної поломки. Як правило, несправність виникає при зносі сальника пральної машини та попаданні води на підшипники валу. Щоб цього не сталося, фахівці з ремонту пральних машин рекомендують вчасно замінити сальник. Мешканці Києва можуть звернутися до нашого сервісного центру та запросити спеціаліста додому.

Чи можна поміняти сальник самостійно

І в горизонтальних пральних машинах, і в моделях з вертикальним завантаженням ремонт герметизуючого вузла, до якого входить сальник, потребує часткового розбирання корпусу. Для того, щоб провести заміну сальника в пральній машині, доведеться витратити чимало часу. При цьому потрібна обережність: деталь є досить крихкою, і надмірне зусилля може деформувати тонке внутрішнє армування.

Придбати запчастини також досить складно. Навіть коли ви знаєте, який сальник потрібно замінити у вашій пральній машині, на пошуки запчастини може піти кілька днів. Якщо ви хочете, щоб заміна сальника в пральні була виконана максимально оперативно та без зайвих витрат, викличте майстра. Фахівці сервісного центру «Ремонт на дому» проведуть діагностику, озвучать ціну, а після цього виконають ремонт пральної машини із заміною сальника та, якщо необхідно, підшипників.

Спроби самостійного ремонту рідко бувають успішними, оскільки без відповідного досвіду помилки будуть неминучими. У нас працюють майстри з великим досвідом, які надають гарантію на надані послуги. Протягом гарантійного терміну (від 3 до 12 місяців) повторна поломка усувається безкоштовно, проте такі неполадки дуже рідкісні. Ми використовуємо лише якісні нові запчастини, які здатні надовго продовжити життя вашої пральної машини.

Приїдемо до будь-якого району Києва!

Багато власників пральних машин відкладають проведення ремонту через те, що транспортування громіздкої техніки до майстерні забирає надто багато часу та сил. З нами можна забути про витрати на перевезення. Зателефонуйте або заповніть спеціальну форму на сайті, розкажіть про проблеми з побутовою технікою та чекайте на спеціаліста в обумовлений час.

Виїзд проводиться у будь-які райони Києва: Печерський, Подільський, Голосіївський, Оболонський, Святошинський та інші. Послугою із заміни сальника пральної машини також можуть скористатися мешканці приміських та обласних населених пунктів. Чекаємо на ваші заявки!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1876 s
224
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані