Заміна компресора у холодильнику | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна компресора у холодильнику | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна компресора у холодильнику

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Компресор є найважливішою деталлю будь-якого холодильника, і від його справності залежить якісна робота обладнання. Заміна компресора у разі його виходу з ладу є складним завданням, довірити яке можна тільки справжнім професіоналам своєї справи, і саме такі фахівці з ремонту холодильників працюють у нашому сервісному центрі. Ми завжди готові прийти на допомогу клієнтам і провести навіть такий складний ремонт у найкоротші терміни.

Чому сталася поломка?

Поява льоду на внутрішніх стінках камер холодильника, наявність сильного шуму, вібрації та сторонніх звуків, а також робота агрегату без зупинки є ознаками можливої поломки компресора. На жаль, зважаючи на особливості конструкції, відремонтувати його можна далеко не завжди, тому єдиним виходом нерідко є повна заміна.

Але що призвело до необхідності замінити компресор? Чому надійний холодильник від відомого бренду несподівано вийшов із ладу? Причин може бути кілька:

  • порушення правил експлуатації;
  • помилки монтажу;
  • заводський шлюб (досить рідкісне явище, але все повністю виключити його ймовірність не можна);
  • використання деталей низької якості - це може статися якщо мотор вже виходив з ладу і при його ремонті
  • використовувалися неоригінальні або раніше вживані комплектуючі.

Для того, щоб замінити компресор, необхідно повністю видалити фреон з охолоджувальної системи, і тільки потім розпочинати ремонт деталей, що вийшли з ладу. Це досить складний процес, для проведення якого необхідно використовувати спеціальні інструменти та мати належні навички, тому всі ремонтні роботи повинен виконувати кваліфікований майстер з ремонту холодильників.

Як до нас звернутися

Якщо ви шукаєте фахівців для заміни компресора в холодильнику, наш сервісний центр готовий надати свої послуги! У нас працюють найкращі майстри, які оперативно усунуть навіть найскладнішу поломку. Викликати майстра для заміни компресора в холодильнику можна, скориставшись онлайн-формою на сайті або зв'язавшись із менеджером у телефонному режимі. Будьте впевнені, що майстер виїде до будь-якого району Києва чи передмістя одразу після отримання заявки, повністю працездатність обладнання буде відновлено вже протягом 24 годин після звернення. Ціни на заміну компресора в холодильнику можна уточнити у менеджера, але точна вартість залежить від складності поломки та необхідності встановити нові комплектуючі. Ми впевнені у відмінному результаті роботи і тому надаємо гарантію на строк від 3 до 12 місяців.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки