ᐉ Ремонт холодильників у Солом'янському районі Києва — Виклик майстра з ремонту холодильників у Первомайському районі - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників у Солом'янському районі Києва — Виклик майстра з ремонту холодильників у Первомайському районі - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників в Солом'янському районі

Ремонт
від 500 грн

  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Поломка холодильника – це не просто прикра неприємність. Якщо апарат перестав працювати влітку, продукти, що зберігаються в ньому, можуть зіпсуватися за лічені години. А оскільки багато жителів Києва вважають за краще запасатися продукцією про запас, щоб заощадити гроші, збитки можуть стати дуже істотними.

Ремонт холодильника важливо провести максимально швидко. І бажано обійтися без транспортування апарату, адже за нього доведеться заплатити чималі гроші. У нашому сервісному центрі ви можете замовити ремонт холодильників в Солом'янському районі Києва. Майстер приїде у призначений вам час у будь-який день тижня – ми працюємо без вихідних. Щоб залишити заявку зателефонуйте нам (контактні номери вказані на сайті) або заповніть онлайн-форму. Бажано максимально докладно описати симптоми поломки, щоб фахівець взяв із собою потрібні інструменти та запчастини.

У яких випадках варто звернутися до майстра?

Більшість сучасних холодильників, що навіть належать до бюджетної категорії, при правильній експлуатації можуть прослужити досить довго. Проте, нашим майстрам дуже часто доводиться стикатися з наслідками порушення цих правил. Наприклад, якщо ви часто забуваєте закривати дверцята апарату або ставите в камеру страви, що ще не охолонули, з ладу може вийти термостат, температурний датчик або мотор-компресор. Спроба прискорити розморожування, відколюючи шматки льоду зі стін камер за допомогою ножа, часто закінчується пошкодженням трубок випарника або витоком фреону.

Причиною неполадки може стати і фізичне зношування деталей механізму. Поломки можуть характеризуватись різними симптомами: відсутністю охолодження або освітлення в камері, наявністю великої кількості інею на стінках або калюжі води в нижній частині апарату. При виході з ладу компресора або пускового реле холодильник може не вмикатися або навпаки працювати без перерв. Помітивши будь-який збій у роботі холодильного апарату, звертайтеся до майстра, не намагаючись усунути поломку самостійно.

Скільки коштує ремонт холодильника?

Вартість ремонтних робіт залежить від складності поломки і комплектуючих, що вийшли з ладу, а також від загального стану апарату. Точну ціну майстер зможе назвати лише після діагностики, а прайс із зразковими розцінками розміщено на нашому сайті. Якщо ви погодитеся на проведення ремонту холодильника, вам не потрібно буде сплачувати за виїзд майстра в Солом'янський район та діагностичні послуги.

Наші майстри використовують для ремонту холодильників лише оригінальні запчастини. Тому вам не доведеться звертатися до майстерні повторно протягом кількох років. На всі виконані роботи надається гарантія, що діє протягом 3-12 місяців.

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Холодильник не вимикається
Несправний температурний датчик (термостат)
від 420 грн
Не працює охолодна камера
Засор капілярної трубки, витік холодоагенту
від 420 грн
Холодильник не вмикається після розморожування
Проблема з теном відтайки, датчиком температури
від 550 грн
Холодильник гуде і не працює
Несправний компресор
від 1200 грн
Відразу вимикається
Обрив первинної обмотки компресора
від 1200 грн

Готові викликати
майстра ?

Отримати безкоштовну консультацію
0,0805 s
47
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані