ᐉ Ремонт тістомісів та тістомісильних машин в Києві та області — Майстер з ремонту тістомісів - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт тістомісів та тістомісильних машин в Києві та області — Майстер з ремонту тістомісів - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт тістомісів у Києві

Ремонт
від 600 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Несправність виробничого обладнання – серйозна проблема, і якщо її вирішити своєчасно, фінансових втрат уникнути. На вашому підприємстві зламався тістоміс - не гайте час даремно і залишайте заявку, щоб викликати майстра для ремонту. Наш сервісний центр пропонує професійну допомогу пекарням, піцеріям, ресторанам та цехам з виробництва продуктів харчування у Києві. Ми оперативно впораємося з будь-якою проблемою, відновимо виробничий процес і позбавимо вас витрат через простої обладнання.

Наші майстри також готові допомогти з ремонтом простих побутових тістомішалок – недорого, швидко, з гарантією. Головне - вам не доведеться відвозити пристрій у сервіс, адже обслуговування здійснюється прямо на місці.

Завжди знайдемо вигідне для вас рішення

Звертайтеся до нас, щоб швидко відремонтувати професійний тістоміс будь-якого типу. У штаті СЦ «Ремонт вдома» знайдуться компетентні спеціалісти з досвідом в обслуговуванні всіх моделей:

  • планетарних та спіральних;
  • зі знімною та стаціонарною дежою;
  • з S-подібними та Z-подібними тістомішалками.

Особливості конструкції, характеристик та сфера застосування не мають значення. У нас є майстри, які можуть відремонтувати міксери для крутого тіста, кремозбивалки та інші незвичайні модифікації тістомісів. Завдяки відпрацьованій системі логістики та наявності оригінальних запчастин для будь-яких моделей техніки, таке обслуговування не займе багато часу.

Оперативність, якість, результативність

Ми знаємо, як для наших клієнтів важливий час, тому не витрачаємо його даремно. Ви можете у режимі 24/7 замовити послуги сервісного центру «Ремонт вдома» прямо на сайті. Бригада виїжджає в день подачі та обробки замовлення, ми працюємо по всіх районах Києва, а також у передмісті.

Кваліфіковані майстри допоможуть швидко полагодити тістоміс прямо на об'єкті, витративши на діагностику, ремонт або обслуговування комерційного обладнання максимум 24 години. Якщо несправну деталь неможливо відремонтувати, замінимо її на нову оригінальну. Не використовуємо вживані комплектуючі та на 100% відповідаємо за якість роботи наших майстрів, тому надаємо гарантію на всі види послуг до 1 року. На підтвердження наших зобов'язань, клієнт отримує акт, підписаний виконавцем.

Обговоріть з нашим менеджером умови гарантії, ціну на ремонт тістомісу, можливість отримати професійний сервіс на регулярній основі та інші індивідуальні питання. Для зв'язку використовуйте номер телефону або спеціальну форму.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1010 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані