ᐉ Ремонт професійних посудомийних машин з виїздом по всіх районах Києва | Сервісний центр nadomu.kiev.ua - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт професійних посудомийних машин з виїздом по всіх районах Києва | Сервісний центр nadomu.kiev.ua - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт професійних та промислових посудомийних машин у Києві

Ремонт
від 600 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Кафе, ресторани, готелі та багато інших закладів не можуть обійтися без використання професійних посудомийних машин. Чи варто говорити, якою трагедією стає для власника бізнесу поломка цього обладнання. Миття посуду без допомоги техніки вимагає колосальних витрат праці та часу, що, безсумнівно, позначається як обслуговування.

Зробити так, щоб обладнання ніколи не ламалося неможливо. Тому на прикметі завжди краще мати надійну майстерню, яка зможе якісно та швидко здійснити ремонт промислових посудомийних машин на місці. Якщо ви саме шукали таку, то вам пощастило. Майстри сервісного центру «Ремонт вдома» проводять обслуговування професійних посудомийних машин не лише у самому Києві, а й у його передмісті.

Отримати допомогу спеціаліста ви можете вже у день подання заявки. Жодної доплати за терміновість наші майстри не беруть. Більш того, ми безкоштовно надаємо своїм клієнтам послугу професійної діагностики обладнання у разі згоди на ремонт.

Основні поломки та їх причини

Навантаження на вузли професійних посудомийних машин набагато більше, ніж у побутових, тому не дивно, що ремонт потрібний досить часто. Основними причинами несправностей неполадок у роботі є:

  • неправильне встановлення та підключення до комунікацій;
  • відсутність фільтрів та вплив жорсткої води;
  • невчасне очищення фільтрів та відмова від профілактичного обслуговування;
  • стрибки напруги в електромережі;
  • природне зношування комплектуючих;
  • заводський брак.

Майстри сервісного центру «Ремонт вдома» надають послуги із заміни вузлів посудомийок, що вийшли з ладу: водонагрівача, мотора, клапана, зливних патрубків, електронного модуля, панелі управління, зливного насоса, ущільнювача дверей, а також кнопок, ручок та інших деталей. На техніку встановлюються оригінальні комплектуючі бренду. Наші фахівці приймають заявки на ремонт промислових посудомийних машин будь-яких конфігурацій – фронтальних, тунельних, купольних тощо.

Наші переваги

Професійні посудомийні машини багато в чому відрізняються від побутових, тому довіряти їхній ремонт потрібно тільки досвідченим майстрам. У нашому сервісному центрі ви знайдете саме таких спеціалістів. Вони розуміються на конструкції будь-якої марки промислового обладнання, тому не витрачають на роботу багато часу. Навіть ремонт підвищеної складності проводиться протягом доби з моменту прийому заявки та без транспортування техніки до майстерні. На всі послуги та встановлені деталі надається гарантія.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,0942 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані