ᐉ Ремонт посудомийних машин Bosch (Бош) вдома в Києві — Виклик майстра з ремонту посудомийок Bosch - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт посудомийних машин Bosch (Бош) вдома в Києві — Виклик майстра з ремонту посудомийок Bosch - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт посудомийної машини Bosch (Бош)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Зіткнулися із поломкою посудомийної машини Bosch? Рекомендуємо звернутися за допомогою до професійних майстрів нашого сервісного центру. Ми пропонуємо сучасний рівень сервісу, оперативність надання послуг, відмінні ціни, а також якість та надійність виконаних робіт, що підкріплюються офіційною гарантією.

Типові несправності

За свою більш ніж сторічну історію компанія Bosch отримала репутацію виробника сучасної та надійної побутової техніки, що відрізняється високою якістю монтажу, функціональністю, а також тривалим терміном служби. Однак навіть найнадійніші моделі згодом вимагають грамотного обслуговування, профілактики та ремонту у разі виникнення неполадок.

Найчастіше власникам посудомийних машин Bosch доводиться звертатися до сервісу з проблемами наступного характеру:

  • вода не прогрівається до заданих параметрів або зовсім не гріється;
  • посудомийка не включається або зависає;
  • незадовільна якість миття посуду;
  • сторонні шуми у процесі роботи;
  • некоректна робота керуючого блоку.

Сучасні моделі оснащуються великою кількістю електронних компонентів, досить чутливих до перепадів напруги, а також впливу вологи внаслідок неакуратного поводження. Це призводить до збоїв у роботі електроніки, окислення контактів та інших неприємностей, які роблять експлуатацію приладу неможливою. Крім того, складний пристрій посудомийних машин Bosch унеможливлює їх самостійний ремонт, без спеціального інструменту, а також досвіду та знань. Нерідко така «самодіяльність» призводить до виникнення низки інших несправностей і, як наслідок, до додаткових фінансових витрат.

Послуги сервісного центру «Ремонт на дому»

Наші фахівці здійснюють весь перелік робіт з ремонту та обслуговування посудомийних машин Bosch, включаючи встановлення та підключення, чищення від накипу, очищення форсунок і системи зливу, перепрошивку керуючого блоку, а також заміну компонентів, що вийшли з ладу, на оригінальні аналоги.

Завдяки тому, що всі роботи проводяться тільки вдома, у наших клієнтів нема потреби демонтажу та транспортування несправної посудомийки в майстерню і назад. З нами ви заощаджуєте свій час і гроші, отримуючи натомість повністю активну, справну побутову техніку.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки