ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Bosch — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Бош по Києву - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Bosch — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Бош по Києву - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових котлів Bosch (Бош)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Газові котли Bosch – виключно надійна, але, на жаль, не вічна техніка, якій згодом властиво ламатися. Не впадайте у відчай і не панікуйте, а швидше замовляйте ремонт опалювального приладу в нашому сервісному центрі. Ми обіцяємо, в дискомфортних умовах ви будете перебувати недовго, техніка цього ж дня знову буде у строю.

Ми обслуговуємо побутову техніку в Києві та передмісті вдома, замовити ремонт газового котла можна телефоном або на сайті майстерні за допомогою форми зворотного дзвінка. Менеджеру необхідні будуть відомості про видимі ознаки поломки обладнання та адресу вашого проживання, після чого замовлення буде відразу віддано на виконання. Повідомте про зручний для вас час обслуговування техніки, майстер приїде і виконає ремонт газового котла Бош точно в обумовлений час.

Основні несправності опалювальних приладів

Відразу хочеться підкреслити один важливий момент: якщо у будинку відчувається запах газу, негайно вимкніть обладнання, відкрийте вікна на провітрювання та викличте спеціаліста. Витік газу – одна з найнебезпечніших проблем, яка несе загрозу здоров'ю.

Однією з найпоширеніших поломок газових котлів є перегрів, що зазвичай пов'язане із засміченням теплообмінника. Проблема з нестійким горінням або загасанням полум'я - також серед часто зустрічаються. Як правило, в цьому винен вийшов з ладу або вентилятор наддуву, що працює не на повну потужність, через що порушується циркуляція повітря. Неможливість розпалити полум'я своєю чергою може бути пов'язане з несправністю датчика горіння, а погана тяга – із засміченням димоходу.

Це далеко не повний список можливих неполадок, які потребують професійного втручання, насправді їх значно більше. Замовляючи ремонт свого газового котла Bosch у нашому сервісному центрі, ви доручаєте обслуговування кваліфікованим фахівцям, які знають, що перед тим, як розпочати ремонт обладнання, слід зробити діагностику. Такий підхід дозволяє безпомилково виявити причину несправності та суттєво прискорити подальше виправлення функціонування техніки.

Оригінальні комплектуючі

При обслуговуванні газових казанів Бош використовуються «рідні» для кожної моделі запчастини. Ми не побоюємося, що новий вузол може швидко вийти з ладу, тому на ремонт надаємо гарантію і видаємо відповідний сертифікат. Наявність гарантійного документа дає вам право на безкоштовний ремонт обладнання протягом періоду від 3 до 12 місяців у разі повторної поломки.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки