Заміна датчика температури холодильника - виклик майстра - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна датчика температури холодильника - виклик майстра - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Не працює датчик температури холодильника? Викличте майстра!

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Якщо температура у відділеннях холодильника вище або нижче за норму, ймовірно, з ладу вийшов регулюючий її датчик – заміна цієї деталі входить до переліку наших послуг. Виявивши неполадку, зателефонуйте за вказаним на сайті телефону або залиште заявку онлайн – майстер по ремонту холодильників приїде в будь-яку точку Києва, щоб надати професійну допомогу. Ми ремонтуємо побутову техніку вдома, позбавляючи вас потреби витрачати сили та час на її демонтаж і транспортування.

Ознаки поломки

Температурний датчик (термостат) – це прилад, що контролює t˚C у рефрижераторі та регулює роботу компресора (отримуючи інформацію про ступінь охолодження камер, він вимикається або вмикається). Про несправність пристрою можуть свідчити такі «симптоми»:

  • холодильник працює без зупинки;
  • t˚C у камерах занадто висока/низька;
  • рефрижератор відключається мимовільно.

Поломка термостата небезпечна збоєм у роботі компресора, тому заміну реле несправного відкладати небажано.

Як змінити датчик температури

Щоб встановити новий пристрій, доведеться розібрати корпус холодильника. Робити це потрібно акуратно, щоб не пошкодити зовнішні поверхні та не зачепити важливі вузли. Якщо ви практично не знайомі із принципом роботи холодильного обладнання, заміну температурного датчика варто довірити фахівцю. Наш майстер грамотно демонтує поламане реле та встановить нове, а також до складання корпусу перевірить, чи опір пристрою відповідає заводським значенням. Після ремонту фахівець ще раз протестує роботу агрегату, щоб остаточно переконатися у відсутності дефектів.

Умови обслуговування у СЦ «Ремонт на дому»

Якщо ви хочете, щоб холодильник прослужив вам не один рік без серйозних поломок, періодично звертайте увагу на справність основних вузлів. Помітивши найменше порушення температурного режиму, зверніться до нашого сервісного центру. Ми ремонтуємо холодильники більшості відомих брендів – спеціалісти мають термодатчики для будь-яких моделей. Перш ніж розпочинати ремонт та заміни деталей, майстер виконає комплексну діагностику установки, щоб виявити та за один візит усунути несправності. Своєчасний ремонт істотно продовжить термін служби агрегату. Ми надаємо гарантію на всі послуги, в тому числі на встановлення нового термодатчика. Якщо ви хочете дізнатися про умови співпраці докладніше, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном або електронною поштою.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки