ᐉ Ремонт холодильників Whirlpool вдома — Майстер з ремонту холодильників Вірпул у Києві - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Whirlpool вдома — Майстер з ремонту холодильників Вірпул у Києві - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Whirlpool (Вірпул) у Києві

Ремонт
від 300 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Німецький бренд Whirlpool давно став справжнім синонімом надійності – холодильники виробника відрізняються чудовою якістю і дуже рідко потребують ремонту. Однак вплив різних зовнішніх факторів (неправильна експлуатація, перепади напруги, зношування деталей та інше) можуть призвести до виходу агрегату з ладу. Якщо ваш холодильник Вірпул потребує ремонту, звертайтесь в наш сервісний центр у Києві. Тут працюють найкращі фахівці, які за короткий термін відновлять функціональність техніки незалежно від складності поломки.

Можливі несправності

Якщо холодильник Вірпул перестав працювати належним чином, необхідно відразу ж звернутися до спеціалізованої майстерні – спроби самостійно відремонтувати агрегат або подальша експлуатація несправної техніки можуть стати причиною серйозних поломок. В результаті ремонт затягнеться на довгий час, а його вартість значно зросте.

Серед найбільш поширених проблем, з якими стикаються власники холодильників Вірпул, варто виділити:

  • збій температурного режиму;
  • виходу з ладу мотор-компресора;
  • несправність електронного блоку керування;
  • нещільне прилягання дверцят.

Якщо холодильник Вірпул перестав охолоджувати продукти, двигун відмовляється вмикатися або навпаки не відключається протягом тривалого часу, а під час роботи чути сторонні шуми – пристрій потребує термінового ремонту.

Як ми працюємо

Якщо ви звикли довіряти лише майстрам своєї справи, звертайтесь до нашого сервісного центру. Високий рівень професіоналізму, наявність сучасного обладнання та оригінальних комплектуючих дозволяє нам гарантувати чудовий результат ремонту холодильника Whirlpool.

Щоб викликати майстра, заповніть форму заявки на сайті або зв'яжіться з менеджером у телефонному режимі – звернення буде в найкоротший термін передано фахівцеві для подальшої роботи. Ремонт холодильників Вірпул проводиться вдома, таким чином вам не доведеться турбуватися про доставку техніки до майстерні. Перед початком робіт буде проведена всебічна діагностика приладу – це дозволить виявити навіть приховані причини поломки та полагодити агрегат у найкоротші терміни. Ціна ремонту холодильника Вірпул в першу чергу залежить від особливостей поломки, а також від необхідності встановити нові деталі, але у будь-якому разі підсумкова вартість робіт вас приємно здивує. На всі види послуг поширюється гарантія від 3 до 12 місяців.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки