ᐉ Ремонт холодильників Gorenje в Києві — Майстер з ремонту холодильників - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Gorenje в Києві — Майстер з ремонту холодильників - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Gorenje у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Невідкладний ремонт холодильників Gorenje вдома, що входить до переліку послуг нашого сервісного центру, може знадобитися як внаслідок природного зношування окремих деталей обладнання, так і після тривалої неправильної експлуатації (розміщення пристрою біля нагрівальних приладів, завантаження в камери гарячої їжі).

Тому, перед тим як відремонтувати холодильник Gorenje, фахівці нашої майстерні в обов'язковому порядку проводять діагностичні роботи для встановлення точних причин неполадок. Викликати майстра «Ремонт на дому» додому у будь-який район столиці ви можете за телефоном або через сайт, заповнивши невелику форму заявки. Чекати на прибуття спеціаліста варто в день звернення.

Типові несправності холодильної техніки від Gorenje

Про необхідність ремонту холодильника часто свідчать такі збої у роботі:

  • компресор працює постійно, не вимикаючись через певний час, або навпаки, вимикається занадто часто;
  • за наявності живлення в мережі (горить лампочка в холодильнику) мотор взагалі не працює;
  • на внутрішніх стінках камер постійно накопичуються сніг та лід;
  • температура занадто висока або низька, що не відповідає вибраним параметрам;
  • сильний шум під час роботи двигуна;
  • наявність аварійної індикації на панелі керування.

Для усунення несправностей холодильника Gorenje нерідко потрібне ремонт або заміна окремих деталей: термостата, датчиків, пускового реле. Також при розгерметизації контуру та витоку холодоагенту може знадобитися заправка обладнання фреоном. Іноді з ладу виходять дрібні деталі, наприклад, гумка ущільнювача або петлі дверцята, які також краще вчасно полагодити або замінити, оскільки їх стан безпосередньо впливає на працездатність приладу.

У нашому сервісному центрі при необхідності заміни деталей, що вийшли з ладу, використовуються тільки оригінальні нові запчастини, що гарантує тривалий термін служби відновленого обладнання від Gorenje. Але це не єдина причина, через яку кияни та жителі області віддають перевагу майстерні «Ремонт на дому».

Наші переваги

Ми проводимо ремонт холодильників Gorenje вдома у всіх районах Києва та у найбільш зручний для клієнтів час, оскільки працюємо 7 днів на тиждень, з раннього ранку до пізнього вечора. Ціни послуг дійсно привабливі для широкого кола власників побутової техніки Gorenje: ознайомтеся з нашим прайс-листом та переконайтесь у цьому. Завжди раді допомогти!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки