ᐉ Ремонт телевізорів на дому в Києві — Майстер з ремонту та обслуговування ЖК та ЛСД телевізорів - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт телевізорів на дому в Києві — Майстер з ремонту та обслуговування ЖК та ЛСД телевізорів - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Обслуговування та ремонт телевізорів у Києві

Ремонт
від 400 грн
 • Прийом заявки протягом 24 годин
 • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
 • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
 • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Телевізори модельного ряду Samsung, Philips та інших виробників завдяки ряду удосконалень стали повнофункціональними медіацентрами. Це ускладнило їх конструкцію і унеможливило самостійний ремонт телевізора. Для виконання діагностики знадобляться спеціальні прилади та принципові схеми і щоб відновити працездатність ТБ у разі поломки, без допомоги майстра сервісного центру не обійтися.

Що робити, якщо зламався телевізор

У разі неполадок телевізора, перше, що потрібно зробити перевірити наявність сигналу і перезавантажити його. Якщо після повторного увімкнення телевізор як і раніше не працює - викличте телемайстра.

СЦ «Ремонт на дому» виконує діагностику та ремонт кінескопних, рідкокристалічних та плазмових ТБ вдома у клієнтів. При цьому рік випуску, виробник та модифікація значення не має.

Зв'язатися з диспетчером сервіс-центру для виклику майстра або консультації можна будь-яким способом. При спілкуванні повідомите йому зовнішні прояви поломки, свою адресу та зручний час для візиту. Ми ремонтуємо телевізори по всьому Києву та в передмістях. При цьому ціна залежить тільки від складності поломки та вартості встановленої нової запчастини.

Поширені поломки ТВ приймачів

Фахівці телевізійники відзначають, що за статистикою більшість несправностей виникає через вплив зовнішніх факторів:

 • підвищеної вологості у приміщенні;
 • різких стрибків мережевої напруги;
 • механічних впливів.

Це призводить до відмови внутрішніх компонентів. Найчастіше це:

 • Вихід із ладу елементів модуля електроживлення. При нестабільному напрузі електронні компоненти апаратури не справляються з пульсаціями і перегорають. Волога, що осіла на друковану плату, призводить до порушення ізоляції та неминучої поломки.
 • Пошкодження інвертора, що забезпечує високовольтне живлення ламп підсвічування матриці. Іноді причиною відсутності зображення стають несправності самих ламп. При такій поломці знадобиться заміна лампи, що перегоріла. У моделях зі світлодіодним підсвічуванням інвертор відсутній, а замість ламп використовуються яскраві, більш надійні світлодіоди. У плазмових ТВ використовується інший принцип електроживлення панелі зі своїм блоком живлення.
 • Порушення роботи центральної плати із процесорним чіпом. Поломка може проявлятися по-різному: колірні та геометричні спотворення, усунення зображення або мимовільні відключення. При пошкодженні процесора, для його заміни потрібно підібрати повний аналог, що ускладнює ремонт вдома і вимагає дозамовлення запчастини на складі майстерні.
 • Тріщини, сколи або інші руйнування матриці виникають через механічні дії. Відновити працездатність екрана неможливо і його заміна. Ціна матриці на телевізори Samsung, Philips та на моделі інших виробників перевищує половину вартості нового пристрою. У разі досвідчені телевізійники пропонують власникам подумати про придбання нового ТВ приймача.

Сервісний центр «Ремонт на дому» відновлює працездатність усіх видів телевізійної апаратури в Києві та передмістях з тривалою повноцінною гарантією на всі роботи та встановлені запчастини. Час очікування приїзду телемайстра нашої майстерні не перевищує однієї доби. Зазвичай замовлення виконуються щодня.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1142 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані