Заміна та ремонт компресора холодильника у Києві з гарантією - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна та ремонт компресора холодильника у Києві з гарантією - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Зламався компресор у холодильнику? Не біда - полагодимо!

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Компресор є найважливішою деталлю будь-якого холодильника і від його справності залежить якісна робота обладнання. Заміна компресора у разі його виходу з ладу є складним завданням, довірити яке можна лише справжнім професіоналам своєї справи, і саме такі фахівці працюють у нашому сервісному центрі. Ми завжди готові прийти на допомогу клієнтам і провести навіть такий складний ремонт холодильника у найкоротші терміни.

Чому сталася поломка?

Поява льоду на внутрішніх стінках камер холодильника, наявність сильного шуму, вібрації та сторонніх звуків, а також робота агрегату без зупинки є ознаками можливої поломки компресора. На жаль, зважаючи на особливості конструкції, відремонтувати його можна далеко не завжди, тому єдиним виходом нерідко є повна заміна.

Але що призвело до необхідності замінити компресор? Чому надійний холодильник від відомого бренду несподівано вийшов із ладу? Причин може бути кілька:

  • порушення правил експлуатації;
  • помилки монтажу;
  • заводський брак (досить рідкісне явище, але все повністю виключити його ймовірність не можна);
  • використання деталей низької якості - це може статися якщо мотор вже виходив з ладу і при його ремонті
  • використовувалися неоригінальні або раніше вживані комплектуючі.

Для того, щоб замінити компресор, необхідно повністю видалити фреон з охолоджувальної системи, і тільки потім розпочинати ремонт деталей, що вийшли з ладу. Це досить складний процес, для проведення якого необхідно використовувати спеціальні інструменти та мати належні навички, тому всі ремонтні роботи повинен виконувати кваліфікований майстер.

Як до нас звернутися

Якщо ви шукаєте фахівців для заміни компресора в холодильнику, наш сервісний центр готовий надати свої послуги! У нас працюють найкращі майстри, які оперативно усунуть навіть найскладнішу поломку. Викликати майстра для заміни компресора в холодильнику можна, скориставшись онлайн-формою на сайті або зв'язавшись із менеджером у телефонному режимі. Будьте впевнені, що майстер виїде до будь-якого району Києва чи передмістя одразу після отримання заявки, повністю працездатність обладнання буде відновлено вже протягом 24 годин після звернення. Ціни на заміну компресора в холодильнику можна уточнити у менеджера, але точна вартість залежить від складності поломки та необхідності встановити нові комплектуючі. Ми впевнені у відмінному результаті роботи і тому надаємо гарантію на строк від 3 до 12 місяців.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки