ᐉ Ремонт холодильників у Святошинському районі Києва - Виклик майстера у Святошині, Ходосіївці, Боярці - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників у Святошинському районі Києва - Виклик майстера у Святошині, Ходосіївці, Боярці - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників у Святошинському районі

Ремонт
від 500 грн

  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Поломка холодильника вимагає від його власника негайних дій, адже цією технікою ми користуємось постійно. Якщо бажаєте, щоб ваші продукти не встигли зіпсуватися, замовляйте ремонт холодильного апарату в нашому сервісному центрі. Ми працюємо зі Святошинським районом Києва та ремонтуємо пристрої всіх марок та моделей.

Ремонт холодильників виконується вдома незалежно від виду поломки. Вам не доведеться транспортувати важке, громіздке обладнання до майстерні та назад – ми працюємо без вихідних та обслуговуємо весь Святошинський район з 9.00 до 21.00.

Види поломок холодильних апаратів

Найпоширеніші ознаки несправностей холодильників виглядають так:

  • апарат надто шумно працює;
  • у камері намерзає лід та снігова «шуба»;
  • на підлозі постійно з'являється калюжа;
  • пристрій не вмикається;
  • двигун працює безупинно.

Оскільки сучасний холодильний апарат є конструктивно складним обладнанням, де всі вузли і деталі пов'язані між собою, визначити причину неполадки, спираючись тільки на зовнішні ознаки, неможливо. Якість ремонту холодильника залежить від правильності виявлення причин неполадки, що неможливе без проведення діагностики.

Якщо техніка сильно шумить під час роботи, необхідно спочатку перевірити, чи не стикається вона зі стіною чи меблями. Потім слід перевірити надійність кріплення амортизаторів компресора, в обладнанні "No Frost" потрібно переконатися, що вентилятор не зачіпає лопатями намерзлий лід. Якщо перевірка не дала відповіді на питання, чому холодильник працює шумно, необхідно перевірити, в якому стані знаходяться поршні та кільця двигуна. Залежно від ознаки неполадки аналогічно перевіряються інші компоненти: реле, температурний датчик, проводка. Часто несправності виникають через витік фреону, який виявляється за допомогою течешукача - холодоагент випаровується через мікроскопічні тріщини в капілярній магістралі.

Тільки оригінальні комплектуючі!

Якщо діагностика показала, що необхідно замінити вузол, що вийшов з ладу, майстер встановить новий оригінальний. Драшин при ремонті холодильника через відсутність деталей не буде, необхідні комплектуючі заздалегідь закуповуються на склад. На обслуговування холодильного апарату та на встановлені запчастини надається гарантія від 3 до 12 місяців. Виклик майстра у Святошинський район Києва та діагностика при подальшому ремонті холодильника безкоштовні.

Зв'яжіться з нами !
0,0985 s
43
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані