Заміна ущільнювача в посудомийних машинах | оформити виклик - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ущільнювача в посудомийних машинах | оформити виклик - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ущільнювача в посудомийних машинах будь-яких брендів

Якісна і водночас оперативна заміна ущільнювача у вашій посудомийній машині можлива! Телефонуйте в нашу майстерню просто зараз, і всі необхідні роботи буде проведено протягом доби. Сервісний центр "Ремонт на дому" готовий обслужити вашу посудомийку в будь-який день тижня: як у будні, так і у вихідні. Виїзди додому наші майстри здійснюють з 9.00 до 21.00. Погодьтеся, що при такому робочому графіку нашого СЦ ви без зусиль зможете вибрати найбільш зручний для себе час ремонту. Ми гарантуємо, що після заміни ущільнювача ваша посудомийка буде справно функціонувати ще довгий час!

Чому і коли потрібна заміна

Оскільки гумка - це герметизуюча деталь, то без неї неможливий запуск жодного режиму мийки. Тому до цієї запчастини потрібно ставитися акуратно, а при перших пошкодженнях дзвонити в "Ремонт на дому". Виникати вони можуть унаслідок багатьох причин. Через природний знос ущільнювач може розтягуватися і деформуватися. Необережне поводження з пристроєм призводить до механічних пошкоджень комплектуючої. Гумка посудомийної машини стає непридатною набагато швидше, якщо під час миття використовуються неякісні мийні засоби. Згубно впливаючи на структуру матеріалу, речовини пошкоджують його. Як результат, розгерметизація камери посудомийки. У кожному з випадків агрегату потрібна заміна ущільнювача.

Викликайте нашого фахівця, щойно ваша машинка почне проявляти такі симптоми:

  • протікання під час миття;
  • нещільне закривання дверцят.

Ці ознаки, як правило, помічаються відразу. Адже багато моделей не запускають програму мийки, якщо дверцята були закриті не повністю. Тому щоб позбутися проблеми якомога швидше, звертайтеся в "Ремонт на дому"!

Професійна допомога в день заявки

Після прибуття фахівець зробить професійну діагностику вашої посудомийної машини. Її ефективність - запорука будь-якого якісного ремонту. До того ж під час заміни ущільнювача проведена діагностика буде для вас абсолютно безкоштовною. Майстри з "Ремонт на дому" мають великий досвід в обслуговуванні посудомийок різних виробників і моделей. Тому всі послуги будуть надані найвищою мірою кваліфіковано. Також на них видається гарантійний талон терміном від 3 до 12 місяців.

Якщо у вас залишилися будь-які питання, обов'язково телефонуйте нашому менеджеру для безкоштовної професійної консультації. Прийом заявок на сайті ми ведемо щодня, 24 години на добу.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Ірпінь
Оболонський район
Буча
Печерський район
Вишневе
Подільський район
Бровари
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Дніпровський район
Ірпінь
Буча
Вішневе
Бровари
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки