ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Vaillant — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Вайлант по Києву - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Vaillant — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Вайлант по Києву - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових котлів Vaillant (Вайлант)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Несправності в роботі газового нагрівального або опалювального обладнання не тільки завдають маси незручностей, але й створюють реальну загрозу життю та здоров'ю власників. Саме тому такі несправності повинні усуватися в максимально стислий термін і лише досвідченим, компетентним спеціалістом. Довірте обслуговування та ремонт газових котлів Vaillant майстрам нашого сервісного центру у Києві. Ми надаємо комплексний спектр робіт та гарантовано впораємося з поломкою будь-якого характеру та ступеня складності.

Основні причини виникнення неполадок

Найчастіше причиною некоректної роботи та передчасного виходу з ладу газових котлів марки Vaillant є помилки при підключенні та налаштуванні. Крім того, нерідко трапляються проблеми наступного характеру:

  • відмова датчиків та інших вимірювальних елементів;
  • збої у роботі електронного керуючого модуля;
  • засмічення в системі фільтрації, пов'язані з низькою якістю водопровідної води та накипу, що утворюється.

Перераховані вище несправності призводять до порушення стаціонарного режиму роботи котла, невідповідності заданим параметрам, а також прискореному зносу внутрішніх елементів. При цьому точну причину може встановити тільки комплексна діагностика, виконана досвідченим майстром. Не варто робити спроб самостійного ремонту такого обладнання, не володіючи відповідними знаннями, практичними навичками та досвідом у проведенні подібних ремонтних робіт. Будь-яке некваліфіковане втручання у пристрій може створити реальну загрозу здоров'ю та призвести до більш серйозних наслідків.

Переваги ремонту вдома

З метою скорочення витрат на демонтаж та транспортування, ремонт газових котлів Vaillant проводиться тільки вдома. Наші майстри приїжджають строго в заздалегідь обумовлений час, проводять ретельну діагностику і заміну компонентів, що вийшли з ладу, на справні аналоги від оригінального виробника.

Вартість робіт буде названа лише після результатів виконаної діагностики, а також залежатиме від конкретного типу, моделі та ціни на нові запчастини. Подати заявку можна надіславши своє повідомлення електронною поштою або зв'язавшись з нами за вказаними телефонами. Як правило, всі роботи виконуються протягом доби з моменту оформлення заявки. Довірте своє газове обладнання досвідченим, компетентним спеціалістам.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки