ᐉ Ремонт холодильників Атлант в Києві — Майстер з ремонту холодильників Атлант (Мінськ) - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт холодильників Атлант в Києві — Майстер з ремонту холодильників Атлант (Мінськ) - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт холодильників Atlant (Атлант) у Києві

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо вам потрібен терміновий, недорогий, але якісний ремонт холодильників Атлант, рекомендуємо скористатися послугами нашого кваліфікованого сервісного центру. Досвідчені майстри гарантовано впораються з поломкою будь-якого характеру, проведуть заміну запчастин, що вийшли з ладу, і дадуть поради щодо подальшої експлуатації.

Типові несправності

Завдяки надійності, функціональності та невисокій вартості, побутова техніка виробництва відомого білоруського бренду Атлант користується великою популярністю серед вітчизняних споживачів. Однак і їй згодом потрібне грамотне обслуговування та ремонт.

Однією з найпоширеніших проблем, з якою стикаються власники холодильників Атлант, є засмічення в капілярних трубках та витік холодоагенту, спричинені корозією або механічним пошкодженням каналів. У цьому випадку спостерігається помітне порушення заданих температурних параметрів, а також безперервна робота та перегрів мотора-компресора, що з часом призведе до його остаточного виходу з ладу та подальшого дорогого ремонту холодильника.

Крім цього, на нормальне функціонування вузлів та деталей впливає дотримання рекомендацій та правил експлуатації. Наприклад, розміщений в холодильній камері гарячий посуд і нещільно закриті дверцята створюють додаткові навантаження на компресор, що намагається компенсувати температуру. Також не рекомендується встановлювати прилад впритул до стіни та поруч із джерелами тепла: обігрівачами або батареями опалення. Дотримання таких простих правил дозволить продовжити термін служби холодильника та уникнути серйозних ремонтів.

Якісний ремонт у найкоротший термін

Поломка холодильника може стати неприємністю для кожної сім'ї, особливо в літні місяці. Саме тому важливо оперативно усунути поломку. Майстри нашого сервісного центру впораються з несправностями будь-якої складності. Вони виконують:

  • заправлення системи холодоагентом;
  • ремонт та заміну термостата, випарника, мотора-компресора;
  • перепрограмування електронного керуючого блоку;
  • заміну лампочок освітлення, петель, дверей, ручок, гумового ущільнювача.

Ремонтні роботи проводяться тільки вдома у замовника, що значно прискорює процес, а також унеможливлює транспортування достатньо габаритного приладу в майстерню. На всі послуги поширюється фірмова гарантія.

Ціни на ремонт холодильників Atlant

Виявлення несправності вашого холодильника ніколи не відбувається за ідеальним сценарієм, особливо якщо ви вперше помітили, що він веде себе дивно, одразу після того, як ви повернулися із супермаркету з повною сумкою свіжих продуктів. На щастя, холодильник, безумовно, не найдорожчий прилад для ремонту. Залежно від проблеми ремонт холодильника може коштувати лише від 300 гривень!

Проблема
Ймовірна причина поломки
Ціна
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Після розморожування не вимикається
Витік холодоагенту
від 700 грн
Заміна компресора
від 1200 грн
Мерзнуть продукти
Проблема з термостатом, датчиком температури
від 350 грн
Не вмикається
Несправний температурний датчик (термостат)
від 420 грн
Включається не відразу
Несправний термостат
від 380 грн
Не запускається компресор
Пускозахисне реле, модуль керування
від 380 грн
Готові викликати
майстра ?
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки