Заміна компресора у холодильнику Atlant (Атлант) – у Києві | СЦ "Вдома" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна компресора у холодильнику Atlant (Атлант) – у Києві | СЦ "Вдома" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна компресора в холодильнику Atlant (Атлант)

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

У Києві можна замовити якісний ремонт холодильника Atlant додому за допомогою нашого сайту. Фахівці сервісного центру здатні виконати від найпростіших до найскладніших робіт на виїзді. Заміна компресора в холодильнику – процес трудомісткий, що вимагає часткового розбору пристрою, певних навичок та спеціального обладнання. Тому краще один раз довіритися професіоналу і більше не повертатися до витратних пошуків іншого майстра та дорогого відновлення. Ми пропонуємо доступний ремонт з вигідними та комфортними для вас умовами.

Особливості відновлення

Незважаючи на достатню надійність, навіть при дбайливому використанні холодильник може дати збій у роботі. Хоча на практиці наших фахівців, більшість несправностей відбувається з вини користувачів. Систематичні порушення правил експлуатації та зовнішні чинники впливу (наприклад, нестабільна напруга) – головні причини відмови електроприладів.

Поломка компресора, найчастіше, є результатом вчасно невиправлених дрібних поломок (розгерметизація камери, витік фреону, відмова датчика або терморегулятора). І зазвичай ця запчастина не підлягає ремонту, а потребує заміни. Щоб надійно і якісно усунути всі проблеми, слід відповідально поставитися до пошуку майстра, який здатний надати належні заходи для відновлення холодильника.

Торгова марка Atlant, хоч і менш відома, ніж європейські бренди, але досить популярна у нашій країні. І щоб здійснити якісне обслуговування побутових приладів слід використовувати фірмові запчастини, що відповідають моделі. Сервісний центр Ремонт на дому може надати таку можливість, адже на складі маємо велику номенклатуру нових деталей, для холодильників старого і нового покоління. Тому, замовляючи у нас ремонт, ви можете бути абсолютно впевнені, що неробочий компресор Атлант, вам замінять на оригінальний.

Усуваємо будь-які поломки за один візит!

Фахівці нашого СЦ приймають виклик не лише містом, а й області. Кожен мешканець Києва та передмістя може отримати доступне сервісне обслуговування вдома, із найприємнішими для клієнта умовами:

  • безкоштовні виїзд майстра та діагностика;
  • надання фірмових запчастин;
  • оперативний ремонт (заміна компресора за один візит, прибуття майстра можливе через 30 хвилин після звернення);
  • гарантія на всі роботи з відновлення від 3-х до 12 місяців (термін залежить від складності робіт).

За подробицями звертайтесь за номерами, що вказані на сайті.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1370 s
87
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані