Чистка кондиціонера в Києві | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Чистка кондиціонера в Києві | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Чищення кондиціонера в Києві

Ми пропонуємо:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Ліцензовані технічні фахівці можуть діагностувати та ремонтувати всі марки й моделі кондиціонерів, часто в один і той же день. До 1 року гарантії на деталі та гарантія на всі ремонтні роботи.

Термін служби будь-якої кліматичної техніки безпосередньо залежить від повноти та регулярності технічного обслуговування устаткування і своєчасного усунення дрібних поломок і збоїв, навіть тих, що здаються незначними. Одним з важливих етапів профілактики є чистка кондиціонера, Київ при цьому має більше можливостей у виборі найбільш гідного виконавця серед численних майстерень.

Наш сервіс-центр вже протягом багатьох років якісно відновлює працездатність будь-якої побутової техніки на дому. Ремонт, обслуговування, чистка кондиціонерів у Києві завжди виконується протягом доби з моменту звернення клієнта до диспетчера. Завдяки тому, що ми працюємо й у вихідні, завжди можна підібрати оптимальний час, коли приїде майстер з чищення кондиціонера, Київ і передмістя обслуговуються на однакових умовах.

Чистку фільтрів кімнатного модуля більшість власників спліт-систем виконують самостійно. Ця нескладна процедура виконується в кілька кроків:

  1. Повністю знеструмити прилад, витягнувши вилку шнура з розетки або вимкнувши автомат захисту.
  2. Відкрити пластикову кришку кімнатного блоку. 
  3. Витягти сітчасті фільтри та продути їх на відкритому повітрі зворотним струменем повітря пилососа;
  4. Промити фільтрувальні елементи проточною не гарячою водою. 
  5. Встановити повітрофільтр на місце і закрити передню кришку корпусу внутрішнього модуля.

Тепер можна вмикати спліт-систему і насолоджуватися приємною прохолодою.

Але не тільки забруднення фільтрів може стати причиною порушення теплообмінних процесів. Часто причиною втрати продуктивності системи та навіть обмерзання, є скупчення пилових відкладень на поверхнях випарника і конденсатора. 

Однак з очищенням поверхонь теплообмінників підручними засобами впоратися не вдасться. Тому ця операція є обов'язковим етапом під час проведення технічного обслуговування фахівцями нашого сервіс-центру. Для якісної роботи ми використовуємо спеціальні технічні засоби та пристосування. А щоб запобігти утворенню грибкових колоній, вичищені поверхні ми обробляємо спеціальними хімічними засобами, про які напевно навіть не знають багато столичних майстрів.

У нас завжди можна замовити, як виконання разового чищення обладнання, так і укласти договір на сезонне обслуговування кліматичної техніки. Вартість робіт залежить від обраної періодичності проведення профілактики, так і складу робіт.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки