Чистка кондиціонера в Києві | СЦ Надому - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Чистка кондиціонера в Києві | СЦ Надому - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Чищення кондиціонера в Києві

Термін служби будь-якої кліматичної техніки безпосередньо залежить від повноти і регулярності технічного обслуговування устаткування і своєчасного усунення дрібних поломок і збоїв, навіть тих, що здаються незначними. Одним з важливих етапів профілактики є чистка кондиціонера, Київ при цьому має більше можливостей у виборі найбільш гідного виконавця серед численних майстерень.

Наш сервісцентр вже протягом багатьох років якісно відновлює працездатність будь-якої побутової техніки надому. Ремонт, обслуговування, чистка кондиціонерів у Києві завжди виконується протягом доби з моменту звернення клієнта до диспетчера. Завдяки тому, що ми працюємо і у вихідні, завжди можна підібрати оптимальний час, коли приїде майстер з чищення кондиціонера, Київ і передмістя обслуговуються на однакових умовах.

Чистку фільтрів кімнатного модуля більшість власників спліт-систем виконують самостійно. Ця нескладна процедура виконується в кілька кроків:

  1. Повністю знеструмити прилад, витягнувши вилку шнура з розетки або вимкнувши автомат захисту.
  2. Відкрити пластикову кришку кімнатного блоку. 
  3. Витягти сітчасті фільтри і продути їх на відкритому повітрі зворотним струменем повітря пилососа;
  4. Промити фільтрувальні елементи проточною не гарячою водою. 
  5. Встановити повітрофільтр на місце і закрити передню кришку корпусу внутрішнього модуля.

Тепер можна вмикати спліт-систему і насолоджуватися приємною прохолодою.

Але не тільки забруднення фільтрів може стати причиною порушення теплообмінних процесів. Часто причиною втрати продуктивності системи і навіть обмерзання, є скупчення пилових відкладень на поверхнях випарника і конденсатора. 

Однак з очищенням поверхонь теплообмінників підручними засобами впоратися не вдасться. Тому ця операція є обов'язковим етапом під час проведення технічного обслуговування фахівцями нашого сервісцентру. Для якісної роботи ми використовуємо спеціальні технічні засоби і пристосування. А щоб запобігти утворенню грибкових колоній, вичищені поверхні ми обробляємо спеціальними хімічними засобами, про які напевно навіть не знають багато столичних майстрів.

У нас завжди можна замовити, як виконання разового чищення обладнання, так і укласти договір на сезонне обслуговування кліматичної техніки. Вартість робіт залежить від обраної періодичності проведення профілактики, так і складу робіт.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1923 s
211
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані