Ремонт кондиціонерів ᐉ Солом'янський район (Київ) | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт кондиціонерів ᐉ Солом'янський район (Київ) | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт кондиціонерів Солом'янський район

Ремонт
від 300 грн

  • Прийом заявки протягом години
  • Виїзд майстра на Солом'янський район
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія на ремонт до 12 місяців

Першою ознакою засмічення дренажу кондиціонера є протікання води із внутрішнього блоку спліт-системи. Рідина може пошкодити підлогу та стіни, потрапити в розетку та викликати коротке замикання. Тому усунути проблему потрібно якнайшвидше. Вам необхідно відключити прилад від мережі та подати заявку на виїзд майстра сервісного центру «Ремонт вдома». Зробити це можна в режимі он-лайн, заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті майстерні. Співробітник зв'яжеться з вами за кілька хвилин для уточнення деталей. Ви можете зателефонувати до сервісного центру самостійно – телефони для зв'язку вказані на цій сторінці.

Чищення дренажу кондиціонера буде проведено в найкоротший термін. Майстер може приїхати до вас додому вже у день оформлення заявки. Ми приймаємо замовлення на обслуговування кліматичної техніки не лише від мешканців Києва, а й від тих, хто мешкає у його передмісті. Час проведення ремонту ви вибираєте самі. Його можна призначити будь-якого дня, оскільки сервісний центр працює без вихідних з 9.00 до 21.00.

Важливість своєчасного очищення дренажної системи

У засміченні дренажу кондиціонера та протіканні його внутрішнього блоку найчастіше винні самі власники техніки, які нехтують його профілактичним обслуговуванням із бажання заощадити. Дренажний піддон приладу засмічується брудом, а конденсат, що стікає по ньому, несе її в зливний отвір, який незабаром забивається. Піддон наповнюється водою, якою вже нема куди витікати. І в результаті вона починає капати із внутрішнього блоку на підлогу.

Професійне чищення дренажу кондиціонера, яке рекомендується проводити не рідше двох разів на рік, дозволить запобігти проблемі. До того ж, дренажні трубки – це місце з підвищеною вологістю, а отже – сприятливе середовище для розвитку бактерій та грибків. Тут же концентрується і весь бруд, який прилад збирає з повітря.

Самостійне чищення дренажної трубки, наприклад, за допомогою дроту може лише ненадовго вирішити проблему з протіканням води. Але весь бруд і мікроби, як і раніше, залишаться всередині системи і разом з повітрям будуть проникати в приміщення. Тому найкращим рішенням буде викликати спеціаліста для повного чищення кондиціонера.

Процес досить трудомісткий. Спочатку майстер розбере кондиціонер, витягне фільтри та зніме піддон із конденсатом. Потім дістане дренажний трубопровід, промиє та продує його по всій довжині, очистивши всі вигини та петлі. Після цього система буде продезінфікована, кліматичний прилад зібрано та протестовано.

Ціни на ремонт кондиціонерів Солом'янський район

Проблема
Ймовірна причина поломки
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра Солом'янський район
Безкоштовно у разі ремонту
від 150 грн
Кондиціонер слабо охолоджує повітря
Чищення системи охолодження
від 450 грн
Кондиціонер бризкає водою
Чищення системи дренажу
від 300 грн
Кондиціонер не дає холоду
Відновлення системи циркуляції фреону
від 800 грн

Готові викликати
майстра ?

Перевага професійного обслуговування

Спосіб чищення дренажу кондиціонерів, який використовують наші майстри, дозволяє досягти найкращих результатів. Перед початком робіт фахівець обов'язково проводить діагностику техніки, і при виявленні будь-яких збоїв у роботі може тут же, на місці, усунути поломку. На всі види послуг надається довготривала гарантія.

Отримати безкоштовну консультацію