Ремонт посудомийних машин AEG з гарантією Київ nadomu.kiev.ua - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Ремонт посудомийних машин AEG з гарантією Київ nadomu.kiev.ua - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт посудомийних машин AEG

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Посудомийні машини AEG зарекомендували себе серед користувачів з кращого боку завдяки функціональності та надійності. Тому зазвичай ремонт їм потрібен після довгого терміну служби. У цьому випадку найкраще довірити вашу техніку професіоналам СЦ "Ремонт на дому". Вам не потрібно буде навіть везти її в центр. Майстер приїде до вас додому і проведе всі роботи на місці. У короткий термін працездатність посудомийної машини буде відновлено без додаткових витрат на транспортування.

Основні причини поломок

Розглянемо причини, через які посудомийна машина AEG не вмикається, не зливає (заливає) воду, не гріє її або протікає.

Якщо посудомийка не заливає воду (як правило, видає помилку i10), то причинами є засмічення або несправність заливного клапана, або проблеми з модулем управління. Якщо машина не зливає воду, видаючи помилку i20, то причиною цього, найімовірніше, є засмічення зливної системи або поломка зливного насоса. Проблема з відсутністю нагрівання води може бути викликана несправністю практично будь-якої деталі. Якщо машина не кип'ятить воду, видаючи помилку i60, - несправний термодатчик.

Також посудомийка може постійно зливати воду (спрацьовування "аквастопа"). Причиною цього є протікання води в піддон. Таке може статися навіть через неправильно підібраний мийний засіб. Забруднення форсунок може стати причиною того, що машина не забирає мийний засіб. Пошкодження підшипників призводить до стороннього шуму під час роботи. Знос дверних ущільнювачів і ущільнювачів насосів стає причиною постійних протікань.

Послуги СЦ "Ремонт на дому"

З якою б несправністю посудомийної машини AEG ви не зіткнулися, краще не намагатися полагодити її самостійно, а довірити ремонт професіоналам. Якісно відремонтувати посудомийну машину жителям Києва допоможуть у сервісному центрі "Ремонт на дому".

Фахівці нашої майстерні проводять діагностику і ремонт посудомийних машин будь-якої моделі прямо у вас вдома, позбавляючи від необхідності транспортувати техніку. Після діагностування поломки проводиться усунення її причини та необхідне лагодження з використанням оригінальних комплектуючих від виробника. Після закінчення ремонту майстер виконує перевірку техніки та підписує акт виконаних робіт і гарантійні документи. Залежно від складності обслуговування, термін гарантії на нього може становити від 3 до 12 місяців.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки