ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Termet — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Термет по Києву - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Termet — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Термет по Києву - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових котлів Termet (Термет)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Клімат Києва не дозволяє обійтися без опалення, тому власникам газових котлів Termet важливо вчасно дбати про проведення сервісного обслуговування та ремонту. Сервіс-центр «Ремонт на дому» надає послуги з ремонту підлогових та настінних моделей пристрою у всіх районах Києва, приміських селищах, а також області. У нашому робочому графіку немає вихідних, а приймання заявок в режимі онлайн проводиться цілодобово.

Швидка технічна допомога власникам газових казанів

Майстри нашого сервіс-центру готові забезпечити ваше опалювальне обладнання комплексне обслуговування. Щоб газовий котел Termet знову запрацював на повну силу, майстер зробить усе можливе:

  • замінить несправні деталі (клапани, датчики, форсунки та інші конструктивні елементи);
  • проведе чищення фільтрів, пальника, камери згоряння;
  • розбереться з налаштуванням автоматики;
  • перевірить систему на безпеку та ефективність;
  • виконає поточний чи плановий капітальний ремонт.

Усі роботи з ремонту газових казанів Termet проводяться у день звернення. Навіть якщо аварія трапиться в розпал морозів, ваш будинок не встигне померзнути – заявки, що належать до такого обладнання, виконуються максимально оперативно.

Пропозиція, від якої важко відмовитися

Ціни на ремонт газових котлів Termet у нашому сервісі такі ж, як і в інших майстернях Києва. Ми не обіцяємо, що вартість послуг буде мінімальною, але багато киян воліють звертатися саме до нас. Майстри мають великий досвід та чудовий рівень підготовки, а це означає, що ви отримаєте професійний сервіс без відновлених або підроблених запчастин, суворе дотримання техніки безпеки під час ремонту та рекордну гарантію – від 3 місяців до року.

У заявці вкажіть, який газовий котел Termet відремонтувати – одноконтурний або двоконтурний, назвіть модель і коротко опишіть ознаки поломки. Дані знадобляться майстру для підбору оригінальних комплектуючих та попередньої діагностики опалювального котла.

Якщо має бути дрібний ремонт опалювального обладнання, а у вашому будинку встановлена ​​газова варильна панель та духовка, майстер може провести їх профілактичне обслуговування. Для цього потрібно лише заздалегідь увімкнути роботи в заявку. Потрібна попередня консультація? Зателефонуйте, відповімо на будь-які питання, пов'язані із проведенням ремонтних робіт!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки