ᐉ Ремонт професійних пральних машин з виїздом по Києву — Майстер з ремонту та обслуговування промислових пралень - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт професійних пральних машин з виїздом по Києву — Майстер з ремонту та обслуговування промислових пралень - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт професійних промислових пральних машин у Києві

Ремонт
від 600 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Професійні пральні машини, на відміну від звичайних побутових, – точно не та техніка, яка придатна для самостійного ремонту. У зв'язку з цим наш сервісний центр пропонує вам свої якісні та недорогі послуги! Довірте складне обладнання до рук кваліфікованих майстрів: з «Ремонт вдома» вам не доведеться переплачувати!

Викликайте нашого спеціаліста, і він проведе абсолютно безкоштовну діагностику промислової пральної машини під час подальшого обслуговування! За виїзд майстра плата також не стягується. А ціни на сервіс професійного обладнання – одні з найкращих у Києві! Заходьте в Прайс, і побачите, що послуги від «Ремонт вдома» доступні кожному мешканцю міста та області!

Важливо звернутися до професіоналів!

Чому ж не можна відремонтувати промислову пральну машину без допомоги майстрів? По-перше, для цього необхідно ґрунтовно розумітися на конструкції конкретної моделі. А фахівці з СЦ «Ремонт вдома» вже мають величезний досвід з обслуговування установок різних брендів. Тому обстеження та ремонт не заберуть багато часу, але дадуть ефективний результат! По-друге, повноцінний сервіс неможливий без арсеналу спеціальних інструментів. Наші майстри мають при собі необхідне обладнання та сучасні пристрої. Телефонуйте для більш детальної інформації або оформлення замовлення!

Ще одна важлива перевага сервісного центру «Ремонт вдома» – для того, щоб полагодити промислову пральну машину, вам не потрібно везти її будь-куди. Ми самі прибудемо за вказаною вами адресою, щоб зробити ефективне та недороге обслуговування зламаної техніки. З нами клопіт та витрати клієнта завжди мінімальні!

Надійний сервіс із гарантією!

«Ремонт вдома» не тільки працює оперативно та безпосередньо на місці, а ще й гарантує високу якість обслуговування промислової пральної машини. Як підтвердження вам буде видано тривалу післяремонтну гарантію терміном від 3 до 12 місяців. Якщо техніка знову потурбує тими самими несправностями, звертайтеся до нашого сервісного центру знову! І ми повторно обслужимо установку, але вже власним коштом! Щоправда, якщо випадок дійсно підпадатиме під гарантію: подробиці вказуються в документі.

Щоб замовити професійний сервіс промислової пральної машини, дзвоніть у «Ремонт вдома» за будь-яким номером, що є на сайті. Оформити замовлення можна і в режимі он-лайн: заповнюйте заявку! Ми працюємо без вихідних з 9.00 до 21.00.

Виїжджаємо по всіх районах міста Києва
Голосіївський район
Дарницький район‎
Деснянський район
Оболонський район
Дніпровський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом'янський район
Шевченківський район
Передмістя
Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,0991 s
70
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані