ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Buderus — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Будерус по Києву - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт та налаштування газових котлів Buderus — Майстер з ремонту газкотлів з виїздом Будерус по Києву - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт газових котлів Buderus (Будерус)

Ремонт
від 500 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Сервісне обслуговування газового опалювального обладнання має здійснюватись виключно професійним, досвідченим спеціалістом, який має спеціальний допуск до такого виду робіт. Потрібний швидкий та недорогий ремонт газового котла Buderus у Києві? Скористайтеся послугами кваліфікованих майстрів нашого сервісного центру, які усунуть несправності будь-якого ступеня складності безпосередньо вдома у замовника. При цьому ми надаємо офіційну гарантію терміном від 3 місяців до 1 року, термін залежить від поломки, конкретної моделі пристрою і трудомісткості ремонту.

Якісний ремонт у найкоротший термін

Ремонт газових котлів марки Buderus передбачає не тільки виявлення та усунення причин неполадки, але також комплексне технічне обслуговування, настроювання та перевірку працездатності всіх систем та елементів. Великий досвід робіт та кваліфікація фахівців нашого сервісу, професійне оснащення та наявність оригінальних запчастин, рекомендованих виробником, дозволяють гарантовано впоратися з поломкою будь-якої складності у максимально стислий термін.

Наші майстри настійно не рекомендують робити спроби самостійного усунення несправностей у роботі газового обладнання. Насамперед таке втручання небезпечне для життя та здоров'я, а по-друге – нерідко стає причиною серйозніших поломок і, відповідно, веде до додаткових фінансових витрат.

Переваги послуг нашого сервісного центру

Ми пропонуємо своїм клієнтам комплексний спектр послуг, пов'язаних з обслуговуванням та ремонтом газових котлів Buderus, включаючи:

  • монтаж, підключення та налаштування обладнання;
  • безкоштовну комплексну діагностику;
  • очищення внутрішніх систем;
  • заміну комплектуючих, що вийшли з ладу;
  • роботу з несправностями будь-якого характеру та ступеня складності.

Орієнтовна вартість робіт вказана у відповідному розділі сайту, але конкретну суму буде названо лише після результатів проведеної діагностики та залежатиме від складності виявленої неполадки, а також ціни на компоненти, що вимагають заміни. Подайте заявку по одному із зазначених у вкладці «Контакти» телефонів або опишіть проблему в повідомленні на електронну пошту. Майстер прибуде у вказаний час і відремонтує котел протягом 24 годин з моменту звернення.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки